1ος Όμιλος
Αιολικός - Γ.Σ. Νίκαιας 81-59
Ιωλκία – Πλατύκαμπος 37-60
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Πλατύκαμπος 4
Αιολικός 3
Γ.Σ. Νίκαιας 3
Ιωλκία 1
Η 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (29/9)
19:00, κλ. «Ι. Πατάκης», Γ.Σ. Νίκαιας - Πλατύκαμπος
19:00, κλ. Ν. Ιωνίας, Αιολικός - Ιωλκία
2ος Όμιλος
Ίωνας - Κένταυρος Ζαγ. 65-44
Α.Ε.Β.Δ. – Ελευθεριακός 72-37
Ρεπό: Αγριά
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ιωνας 4
Α.Ε.Β.Δ. 3
Αγριά 2
Ελευθεριακός 2
Κένταυρος Ζαγ. 1
Η 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/9)
17:00, κλ. Πορταριάς, Κένταυρος Ζαγοράς - Α.Ε.Β.Δ.
18:00, κλ. Ν. Ιωνίας, Ελευθεριακός - Αγριά
Ρεπό: Ίωνας
3ος Όμιλος (1η αγωνιστική)
Ανάληψη - Γ.Σ. Βόλου 46-74
Δήμητρα Ευξ.- Γ.Σ. Αλμυρού 49-74
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Γ.Σ. Βόλου 2
Γ.Σ. Αλμυρού 2
Δήμητρα Ευξ. 1
Ανάληψη 1
Η 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/9)
18:00, κλ. Αλμυρού, Γ.Σ. Αλμυρού - Ανάληψη
17:00, κλ. «Β. Παρασκευόπουλος», Γ.Σ. Βόλου - Δήμητρα Ευξ.
4ος Όμιλος
ΕΑΛ - Γ.Σ. Αμπελώνα 42-80
Μύτικας - Αετοί 50-45
Ρεπό: Αστέρας
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Μύτικας 3
Αετοί Λαρ. 3
Αμπελώνας 2
Αστέρας 2
ΕΑΛ 2
Η 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/9)
18:00, κλ. Αγ. Θωμά, Αετοί - Αστέρας
18:00, κλ. Αμπελώνα, Γ.Σ. Αμπελώνα - Μύτικας
Ρεπό: ΕΑΛ
5ος Όμιλος
Sports Academy – Ελασσόνας 80-70 (53-53 κ.α., 63-63 α’ παρ.)
Σπάρτακος Λάρ. - Νίκαια 2012 104-50
Ρεπό: Ίκαρος Λάρ.
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Σπάρτακος Λάρ. 4
Sports Academy 4
Νίκαια 2012 2
Ίκαρος Λάρ. 1
Ελασσόνα 1
Η 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/9)
17:00, κλ. Ελασσόνας, Ελασσόνα- Σπάρτακος Λάρ.
17:00, κλ. «Ι. Πατάκης», Νίκαια 2012- Ίκαρος Λάρ.
Ρεπό: Sports Academy
6ος Όμιλος
Φοίβος - Σουφλάρια (22/9)
Κεραυνός- Nέοι Α.Ε.Λ 71-35
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Κεραυνός 4
Φοίβος 2
Νέοι AEΛ 2
Σουφλάρια 1
Η 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (29/9)
18:00, κλ. 14ου Γυμνασίου, Σουφλάρια - Νέοι Α.Ε.Λ
17:00, ΕΑΚ Λάρισας, Φοίβος-Κεραυνός
7ος Όμιλος
Μάγοι - Γ.Σ. Σοφάδων 41-65
Αναγέννηση Κ.- Ολυμπιακός Κ. 97-63
Ρεπό: Γ.Σ. Μουζακίου
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Αναγέννηση Κ. 4
Ολυμπιακός Κ. 3
Σοφάδες 2
Μάγοι 2
Γ.Σ. Μουζακίου 1
Η 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/9)
18:00, κ λ. Σοφάδων, Γ.Σ. Σοφάδων- Αναγέννηση Κ.
17:00, ΕΑΚ Καρδίτσας, Ολυμπιακός Κ.- Γ.Σ. Μουζακίου
Ρεπό: Μάγοι
8ος Όμιλος
Κρόνος Τρικάλων- Δεσκάτη 64-51
Φαλώρεια- Γ.Σ. Γόμφων 36-74
Ρεπό: Δαναοί
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Γ.Σ. Γόμφων 4
Κρόνος Τρικ. 3
Δαναοί 2
Φαλώρεια 2
Δεσκάτη 1
Η 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/9)
17:00, κλ. Δεσκάτης, ΚΑΣ Δεσκάτης- Φαλώρεια
18:00, κλ.Μουζακίου, Γ.Σ. Γόμφων- Δαναοί
Ρεπό: Κρόνος Τρικάλων