ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ Η ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ Δ. ΓΟΝΝΩΝ «ΑΛΛΑ-ΖΩ».

Πρωτάθλημα 5x5 στους Γόννους

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

Δημοσίευση: 19 Ιουλ 2008 21:31 | Τελευταία ενημέρωση: 28 Σεπ 2015 14:21
Με ιδιαίτερο ενδιαφέρον και μεγάλη συμμετοχή τόσο της νεολαίας της περιοχής όσο και φιλάθλων συνεχίζεται το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 5Χ5 που διοργανώνει στο στάδιο Γόννων η Πολιτιστική και Οικολογική Κίνηση Νέων Δήμου Γόννων «ΑΛΛΑ-ΖΩ».
Τα αποτελέσματα των αγώνων της εβδομάδας έχουν ως εξής:
Γοργοπόδαροι – Αλάνια          1-4
Κουνάβια – Ένας κι Ένας       4-6
Ταλαιπωριακός FC – Αετός Μακρυχωρίου    1-10
Υδραυλικοί – Ημίπαλτα          4-9
Ημίπαλτα – Συμμορία των 10 5-2
Ταλαιπωριακός FC – Snowbordades 0-10
Οι συνθέσεις των ομάδων είναι :
ΓΟΡΓΟΠΟΔΑΡΟΙ: Θάνος Ευθύμιος, Ραγιάς Νικόλαος, Γεωργίου Αθανάσιος, Γκουλιάρας Αλέξανδρος, Πανάρας Γεώργιος, Μουστάκας Ιωάννης, Γκαρντάνος Φώτης, Λάλος Απόστολος.
ΑΛΑΝΙΑ: Γκουντουβάς Ιωάννης, Δεδικούσης Αναστάσιος, Μαργκεγκάϊ Διονύσιος, Καράνης Στέλιος, Μούργκας Γεώργιος, Σερίφης Τριαντάφυλλος, Τριανταφύλλου Γεώργιος.
ΚΟΥΝΑΒΙΑ: Μπαρούτας Νικόλαος, Μπαμπαλιούτας Ιωάννης, Καραγιάννης Αθανάσιος, Καραναστάσης Κωνσταντίνος, Σπάτα Χρήστος, Μπαρός Δημήτριος, Ντόντος Κωνσταντίνος, Μάκρας Ελευθέριος, Τσιρονίκος Θεόδωρος.
ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ: Κωζιώνης Γεώργιος, Κοντογιάννης Χριστόφορος, Ρημαγμός Ιωάννης, Τσιαπλές Βασίλειος, Λαμπίρης Άκης, Κολέτσι Παύλος, Μάντζιαρης Αχιλλέας, Σαμαράς Βασίλειος, Παπαδόντας Γεώργιος, Ψαρόμπας Αλέκος.
ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΚΟΣ FC: Κωστής Χρήστος, Πάστρας Νικόλαος, Ντόντος Νικόλαος, Καναβούρας Ιωάννης, Μασούρας Απόστολος, Δαούτης Πολύζος, Καναβούρας Ιωάννης.
ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: Γκρέτσης Βασίλειος, Γκουγκουλιάς Στέλιος, Μυλωνάς Γεώργιος, Κατσιγιάννης Ιωάννης, Συνάπαλος Θωμάς, Τσίτσος Κωνσταντίνος.
ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΙ: Σίμος Ιωάννης, Τάχατος Κωνσταντίνος, Τσιάτσος Γεώργιος, Κυργιάκος Γεώργιος, Τσιαπλές Ιωάννης, Κατσιγιάννης Φώτης, Σάρρος Σωτήριος.
ΗΜΙΠΑΛΤΑ: Κοντογιάννης Βασίλειος, Γραβάνης Ιωάννης, Κάτσε Αλέξανδρος, Κούσιας Θωμάς, Πάσχος Κωνσταντίνος, Μοσχοβίτης Σωτήριος, Ζήκος Αντώνιος, Τόρης Απόστολος, Ζούστης Ορέστης, Κάλτσας Κωνσταντίνος.
ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ 10: Μπουντίνος Νικόλαος, Μπουντίνος Γεώργιος, Μπουντίνος Αριστοτέλης, Γεωργόπουλος Βασίλειος, Πανδρεμένος Απόστολος, Καραδούκας Στέλιος, Κατσιούλας Γεώργιος, Τσιαπλές Νικόλαος, Ρημαγμός Μανώλης, Ριζούλης Σταύρος.
SNOWBORDADES: Τσιάτσος Κωνσταντίνος, Πάστρας Νικόλαος, Τσιόπας Ιωάννης, Καραδούκας Βασίλειος, Χατζής Φώτης, Μαργκεγκάϊ Τζίμης, Τσιούρβας Δημήτριος.
* Το πρόγραμμα της επόμενης εβδομάδας έχει εξής:
ΔΕΥΤΕΡΑ 21/07
20:00 Αλάνια - Συμμορία των 10
21:00 Ταλαιπωριακός FC - Κουνάβια
ΤΡΙΤΗ 22/07
20:00 Υδραυλικοί - Γοργοπόδαροι
21:00 Ένας κι Ένας - Snowbordades
Τετάρτη 23/07
20:00 Αετός Μακρυχωρίου - Κουνάβια
21:00 Ημίπαλτα - Αλάνια
ΠΕΜΠΤΗ 24/07
20:00 Ένας κι Ένας - Ταλαιπωριακός FC
21:00 Γοργοπόδαροι - Συμμορία των 10
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/07
20:00 Αετός Μακρυχωρίου - Snowbordades
21:00 Υδραυλικοί - Αλάνια
 
 
 
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Προηγούμενο Επόμενο »

Συνδρομητική Υπηρεσία

διαβάστε την ελευθερία online

Ηλεκτρονικό Αρχείο Εφημερίδας


Σύνδεση Εγγραφή

Πρωτοσέλιδο εφημερίδας

Δείτε όλα τα πρωτοσέλιδα της εφημερίδας

Ψιθυριστά

Ο καιρός στη Λάρισα

Διαφημίσεις

FASHION OUTLET
EDA THESS
Μείνε μαζί μας
keuea
ΕΚΚΛΗΣΙΑΖΟΥΣΕΣ

Η "Ελευθερία", ήταν από τις πρώτες εφημερίδες που σηματοδότησε την παρουσία της στο Internet, μ' ένα ολοκληρωμένο site.

Facebook Twitter Youtube

 

Θεσσαλικές Επιλογές

 sel ejofyllo karfitsa 1