Α1 ΕΣΚΑΘ (12η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σκιάθος - Σπάρτακος 66-81
Μύτικας - Ανάληψη 79-59
Αιολικός - Γ.Σ. Βόλου 51-64
Ίωνας - Διμήνι 66-46
Πλατύκαμπος - Γ.Σ. Αλμυρού 67-61
Κεραυνός - Αγριά 80-77
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Σπάρτακος 24
Γ.Σ. Αλμυρού 21
Κεραυνός 20
Αγριά 20
Ιωνας 20
Πλατύκαμπος 19
Γ.Σ. Βόλου 18
Αιολικός 17
Διμήνι 17
Ανάληψη 14
Μύτικας 13
Σκιάθος 13
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γ.Σ. Αλμυρού - Κεραυνός
Διμήνι - Πλατύκαμπος
Γ.Σ. Βόλου - Ίωνας
Ανάληψη - Αιολικός
Σπάρτακος - Μύτικας
Αγριά - Σκιάθος
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Φαλώρεια – ΑΕΛ 55-61
Γ.Σ. Νίκαιας - Αστέρας 80-83
Μουζάκι - Αμπελώνας 51-86
Ελασσόνα - Σοφάδες 74-88
Δαναοί - Γόμφοι 50-64
Φοίβος - Αναγέννηση Κ. 46-74
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Αναγέννηση Κ. 24
Αμπελώνας 22
Γόμφοι 22
Δαναοί 20
Σοφάδες* 19
Αστέρας* 17
Γ.Σ. Νίκαιας 17
Ελασσόνα 16
Α.Ε.Λ. 16
Φοίβος 14
Φαλώρεια 14
Μουζάκι 12
*Έχουν έναν αγώνα λιγότερο
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Κ. - Ελασσόνα
Γόμφοι - Φοίβος
Αμπελώνας - Δαναοί
Αστέρας - Μουζάκι
ΑΕΛ - Γ.Σ. Νίκαιας
Σοφάδες – Φαλώρεια
Α2 ΕΣΚΑΘ (11η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
BC Volos - Ζαγορά 45-58
Νίκαια 2012 - Sports Academy 78-67
Αετοί - Ευξεινούπολη 46-56
Αρμένιο - ΑΣ Φαρσάλων 46-40
Ιωλκία - Ελευθεριακός 48-58
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Νίκαια 2012 20
Sports Academy 20
Ελευθεριακός 20
Ζαγορά 19
Ευξεινούπολη 18
BC Volos 15
Αετοί 15
Α.Σ. Φαρσάλων 13
Ιωλκία 13
Αρμένιο 12
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ευξεινούπολη - Αρμένιο
Sports Academy - Αετοί
Ζαγορά - Νίκαια 2012
Ιωλκία - BC Volos
ΑΣ Φαρσάλων – Ελευθεριακός
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Δεσκάτη - ΕΑΛ 66-71
Μάγοι - Κρόνος 84-62
ΑΕ Τρικάλων - Σουφλάρια 68-39
Νέοι ΑΕΛ - Ίκαρος 48-62
Απόλλων Κ. - Ολυμπιακός Κ. 66-64 παρ. (56-56 κ.α.)
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΕ Τρικάλων 21
Μάγοι 21
Ίκαρος 19
ΕΑΛ 19
Ολυμπιακός Κ. 18
Απόλλων Κ. 16
Σουφλάρια 14
Κρόνος 13
Νέοι ΑΕΛ 12
Δεσκάτη 12
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σουφλάρια - Νέοι ΑΕΛ
Κρόνος – ΑΕ Τρικάλων
ΕΑΛ - Μάγοι
Απόλλων Κ.- Δεσκάτη
Ίκαρος - Ολυμπιακός Κ.
Β’ ΕΣΚΑΘ (10η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΒC Larissa - Τιτάνες Αλμυρού 57-41
Ανόρθωση - Ολυμπιονίκης 96-44
Σκόπελος - Μαρ. Αντύπας 50-45
Ηρακλής Χάλκης - Ερμής Αγιάς 2018 32-47
Ρεπό: Καλοχώρι
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ανόρθωση 16
Μαρίνος Αντύπας 15
BC Larisa 14
Ερμής Αγιάς 2018 14
Τιτάνες Αλμυρού 13
Σκόπελος 12
Ολυμπιονίκης Β. 10
Ηρακλής Χάλκης 9
Καλοχώρι 7
*Ο Ηρακλής Χάλκης έχει ένα μηδενισμό και -2 βαθμούς.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μαρίνος Αντύπας - Ηρακλής Χάλκης
Ολυμπιονίκης - Σκόπελος
Τιτάνες Αλμυρού – Ανόρθωση
Καλοχώρι - BC Larissa
Ρεπό: Ερμής Αγιάς 2018
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΣ Παλαμά - Φαρκαδώνα (αναβλ.)
Φούντας ΒC - Πράσινη Γωνιά 58-54
Γ.Σ. Φαλάνης - Kρόνος Τυρν. 61-58
Αγ. Κωνσταντίνος - Ελπίδα Κ. 56-63
Ρεπό: Νέος Κεραυνός
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΓΑΣ Παλαμά 13
Κρόνος Τυρνάβου 13
Ελπίδα Καρδίτσας 12
Νέος Κεραυνός 11
Γ.Σ. Φαλάνης 11
Πράσινη Γωνιά 11
Φούντας BC 9
ΑΓ. Κωνσταντίνος 9
Φαρκδώνα 0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κρόνος - Αγ. Κωνσταντίνος
Πράσινη Γωνιά - Γ.Σ. Φαλάνης
Φαρκαδώνα - Φούντας BC
Νέος Κεραυνός - ΓΑΣ Παλαμά
Ρεπό: Ελπίδα Καρδίτσας