1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική 16η
Συκούριο-Ιπποκράτης
Δρυμός-Βαλανίδα
Κουλούρι-Μαρμαρίνη
Βερδικούσια-Γόννοι
Πανιώνιος-Φιλοκτήτης
Δήμητρα Γιάνν.-Πελασγιώτιδα
Ακαδημία Τυρν.-ΣΣ Ραψάνης
Δένδρα-Αιγάνη
2η αγωνιστική 17η
Δρυμός-Συκούριο
Ιπποκράτης-Κουλούρι
Βαλανίδα-Βερδικούσια
Μαρμαρίνη-Πανιώνιος
Γόννοι-Δήμητρα Γιάνν.
Φιλοκτήτης-Ακαδημία Τυρν.
Πελασγιώτιδα-Αιγάνη
ΣΣ Ραψάνης-Δένδρα
3η αγωνιστική 18η
Συκούριο-Κουλούρι
Βερδικούσια-Δρυμός
Πανιώνιος-Ιπποκράτης
Δήμητρα Γιάνν.-Βαλανίδα
Ακαδημία Τυρν.-Μαρμαρίνη
Αιγάνη-Γόννοι
Δένδρα-Φιλοκτήτης
Πελασγιώτιδα-ΣΣ Ραψάνης
4η αγωνιστική 19η
Βερδικούσια-Συκούριο
Κουλούρι-Πανιώνιος
Δρυμός-Δήμητρα Γιάνν.
Ιπποκράτης-Ακαδημία Τυρν.
Βαλανίδα-Αιγάνη
Μαρμαρίνη-Δένδρα
Γόννοι-ΣΣ Ραψάνης
Φιλοκτήτης-Πελασγιώτιδα
5η αγωνιστική 20ή
Συκούριο-Πανιώνιος
Δήμητρα Γιάνν.-Βερδικούσια
Ακαδημία Τυρν.-Κουλούρι
Αιγάνη-Δρυμός
Δένδρα-Ιπποκράτης
ΣΣ Ραψάνης-Βαλανίδα
Πελασγιώτιδα-Μαρμαρίνη
Γόννοι-Φιλοκτήτης
6η αγωνιστική 21η
Δήμητρα Γιάνν.-Συκούριο
Πανιώνιος-Ακαδημία Τυρν.
Βερδικούσια-Αιγάνη
Κουλούρι-Δένδρα
Δρυμός-ΣΣ Ραψάνης
Ιπποκράτης-Πελασγιώτιδα
Βαλανίδα-Φιλοκτήτης
Μαρμαρίνη-Γόννοι
7η αγωνιστική 22η
Συκούριο-Ακαδημία Τυρν.
Αιγάνη-Δήμητρα Γιάνν.
Δένδρα-Πανιώνιος
ΣΣ Ραψάνης-Βερδικούσια
Πελασγιώτιδα-Κουλούρι
Φιλοκτήτης-Δρυμός
Γόννοι-Ιπποκράτης
Βαλανίδα-Μαρμαρίνη
8η αγωνιστική 23η
Αιγάνη-Συκούριο
Ακαδημία Τυρν.-Δένδρα
Δήμητρα Γιάνν.-ΣΣ Ραψάνης
Πανιώνιος-Πελασγιώτιδα
Βερδικούσια-Φιλοκτήτης
Κουλούρι-Γόννοι
Δρυμός-Μαρμαρίνη
Ιπποκράτης-Βαλανίδα
9η αγωνιστική 24η
Συκούριο-Δένδρα
ΣΣ Ραψάνης-Αιγάνη
Πελασγιώτιδα-Ακαδημία Τυρν.
Φιλοκτήτης-Δήμητρα Γιάνν.
Γόννοι-Πανιώνιος
Μαρμαρίνη-Βερδικούσια
Βαλανίδα-Κουλούρι
Ιπποκράτης-Δρυμός
10η αγωνιστική 25η
ΣΣ Ραψάνης-Συκούριο
Δένδρα-Πελασγιώτιδα
Αιγάνη-Φιλοκτήτης
Ακαδημία Τυρν.-Γόννοι
Δήμητρα Γιάνν.-Μαρμαρίνη
Πανιώνιος-Βαλανίδα
Βερδικούσια-Ιπποκράτης
Κουλούρι-Δρυμός
11η αγωνιστική 26η
Συκούριο-Πελασγιώτιδα
Φιλοκτήτης-ΣΣ Ραψάνης
Γόννοι-Δένδρα
Μαρμαρίνη-Αιγάνη
Βαλανίδα-Ακαδημία Τυρν.
Ιπποκράτης-Δήμητρα Γιάνν.
Δρυμός-Πανιώνιος
Κουλούρι-Βερδικούσια
12η αγωνιστική 27η
Φιλοκτήτης-Συκούριο
Πελασγιώτιδα-Γόννοι
ΣΣ Ραψάνης-Μαρμαρίνη
Δένδρα-Βαλανίδα
Αιγάνη-Ιπποκράτης
Ακαδημία Τυρν.-Δρυμός
Δήμητρα Γιάνν.-Κουλούρι
Πανιώνιος-Βερδικούσια
13η αγωνιστική 28η
Συκούριο-Γόννοι
Μαρμαρίνη-Φιλοκτήτης
Βαλανίδα-Πελασγιώτιδα
Ιπποκράτης-ΣΣ Ραψάνης
Δρυμός-Δένδρα
Κουλούρι-Αιγάνη
Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρν.
Πανιώνιος-Δήμητρα Γιάνν.
14η αγωνιστική 29η
Μαρμαρίνη-Συκούριο
Γόννοι-Βαλανίδα
Φιλοκτήτης-Ιπποκράτης
Πελασγιώτιδα-Δρυμός
ΣΣ Ραψάνης-Κουλούρι
Δένδρα-Βερδικούσια
Αιγάνη-Πανιώνιος
Ακαδημία Τυρν.-Δήμητρα Γιάνν.
15η αγωνιστική 30ή
Συκούριο-Βαλανίδα
Ιπποκράτης-Μαρμαρίνη
Δρυμός-Γόννοι
Κουλούρι-Φιλοκτήτης
Βερδικούσια-Πελασγιώτιδα
Πανιώνιος-ΣΣ Ραψάνης
Δήμητρα Γιάνν.-Δένδρα
Ακαδημία Τυρν.-Αιγάνη
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική 16η
Μελισσοχώρι-ΑΟ Ελευθερών
Ναρθάκι-Βαμβακού
ΑΣ Βορειοηπειρωτών-Αγ. Ανάργυροι
Αστραπή ΝΠ-Λαρισαϊκός
Γλαύκη-Αναγέννηση Φ.
Υπέρεια-Γαλήνη
Ραχούλα-Βούναινα
Προμηθέας-Παναγροτικός
2η αγωνιστική 17η
Ναρθάκι-Μελισσοχώρι
ΑΟ Ελευθερών-ΑΣ Βορειοηπειρωτών
Βαμβακού-Αστραπή ΝΠ
Αγ. Ανάργυροι-Γλαύκη
Λαρισαϊκός-Υπέρεια
Αναγέννηση Φ.-Ραχούλα
Γαλήνη-Παναγροτικός
Βούναινα-Προμηθέας
3η αγωνιστική 18η
Μελισσοχώρι-ΑΣ Βορειοηπειρωτών
Αστραπή ΝΠ-Ναρθάκι
Γλαύκη-ΑΟ Ελευθερών
Υπέρεια-Βαμβακού
Ραχούλα-Αγ. Ανάργυροι
Παναγροτικός-Λαρισαϊκός
Προμηθέας-Αναγέννηση Φ.
Γαλήνη-Βούναινα
4η αγωνιστική 19η
Αστραπή ΝΠ-Μελισσοχώρι
ΑΣ Βορειοηπειρωτών-Γλαύκη
Ναρθάκι-Υπέρεια
ΑΟ Ελευθερών-Ραχούλα
Βαμβακού-Παναγροτικός
Αγ. Ανάργυροι-Προμηθέας
Λαρισαϊκός-Βούναινα
Αναγέννηση Φ.-Γαλήνη
5η αγωνιστική 20ή
Μελισσοχώρι-Γλαύκη
Υπέρεια-Αστραπή ΝΠ
Ραχούλα-ΑΣ Βορειοηπειρωτών
Παναγροτικός-Ναρθάκι
Προμηθέας-ΑΟ Ελευθερών
Βούναινα-Βαμβακού
Γαλήνη-Αγ. Ανάργυροι
Λαρισαϊκός-Αναγέννηση Φ.
6η αγωνιστική 21η
Υπέρεια-Μελισσοχώρι
Γλαύκη-Ραχούλα
Αστραπή ΝΠ-Παναγροτικός
ΑΣ Βορειοηπειρωτών-Προμηθέας
Ναρθάκι-Βούναινα
ΑΟ Ελευθερών-Γαλήνη
Βαμβακού-Αναγέννηση Φ.
Αγ. Ανάργυροι-Λαρισαϊκός
7η αγωνιστική 22η
Μελισσοχώρι-Ραχούλα
Παναγροτικός-Υπέρεια
Προμηθέας-Γλαύκη
Βούναινα-Αστραπή ΝΠ
Γαλήνη-ΑΣ Βορειοηπειρωτών
Αναγέννηση Φ.-Ναρθάκι
Λαρισαϊκός-ΑΟ Ελευθερών
Βαμβακού-Αγ. Ανάργυροι
8η αγωνιστική 23η
Παναγροτικός-Μελισσοχώρι
Ραχούλα-Προμηθέας
Υπέρεια-Βούναινα
Γλαύκη-Γαλήνη
Αστραπή ΝΠ-Αναγέννηση Φ.
ΑΣ Βορειοηπειρωτών-Λαρισαϊκός
Ναρθάκι-Αγ. Ανάργυροι
ΑΟ Ελευθερών-Βαμβακού
9η αγωνιστική 24η
Μελισσοχώρι-Προμηθέας
Βούναινα-Παναγροτικός
Γαλήνη-Ραχούλα
Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια
Λαρισαϊκός-Γλαύκη
Αγ. Ανάργυροι-Αστραπή ΝΠ
Βαμβακού-ΑΣ Βορειοηπειρωτών
ΑΟ Ελευθερών-Ναρθάκι
10η αγωνιστική 25η
Βούναινα-Μελισσοχώρι
Προμηθέας-Γαλήνη
Παναγροτικός-Αναγέννηση Φ.
Ραχούλα-Λαρισαϊκός
Υπέρεια-Αγ. Ανάργυροι
Γλαύκη-Βαμβακού
Αστραπή ΝΠ-ΑΟ Ελευθερών
ΑΣ Βορειοηπειρωτών-Ναρθάκι
11η αγωνιστική 26η
Μελισσοχώρι-Γαλήνη
Αναγέννηση Φ.-Βούναινα
Λαρισαϊκός-Προμηθέας
Αγ. Ανάργυροι-Παναγροτικός
Βαμβακού-Ραχούλα
ΑΟ Ελευθερών-Υπέρεια
Ναρθάκι-Γλαύκη
ΑΣ Βορειοηπειρωτών-Αστραπή ΝΠ
12η αγωνιστική 27η
Αναγέννηση Φ.-Μελισσοχώρι
Γαλήνη-Λαρισαϊκός
Βούναινα-Αγ. Ανάργυροι
Προμηθέας-Βαμβακού
Παναγροτικός-ΑΟ Ελευθερών
Ραχούλα-Ναρθάκι
Υπέρεια-ΑΣ Βορειοηπειρωτών
Γλαύκη-Αστραπή ΝΠ
13η αγωνιστική 28η
Μελισσοχώρι-Λαρισαϊκός
Αγ. Ανάργυροι-Αναγέννηση Φ.
Βαμβακού-Γαλήνη
ΑΟ Ελευθερών-Βούναινα
Ναρθάκι-Προμηθέας
ΑΣ Βορειοηπειρωτών-Παναγροτικός
Αστραπή ΝΠ-Ραχούλα
Γλαύκη-Υπέρεια
14η αγωνιστική 29η
Αγ. Ανάργυροι-Μελισσοχώρι
Λαρισαϊκός-Βαμβακού
Αναγέννηση Φ.-ΑΟ Ελευθερών
Γαλήνη-Ναρθάκι
Βούναινα-ΑΣ Βορειοηπειρωτών
Προμηθέας-Αστραπή ΝΠ
Παναγροτικός-Γλαύκη
Ραχούλα-Υπέρεια
15η αγωνιστική 30ή
Μελισσοχώρι-Βαμβακού
ΑΟ Ελευθερών-Αγ. Ανάργυροι
Ναρθάκι-Λαρισαϊκός
ΑΣ Βορειοηπειρωτών-Αναγέννηση Φ.
Αστραπή ΝΠ-Γαλήνη
Γλαύκη-Βούναινα
Υπέρεια-Προμηθέας
Ραχούλα-Παναγροτικός