Προσλήψεις 627 εκπαιδευτικών στην πρωτοβάθμια

Δημοσίευση: 20 Νοε 2015 18:11

Το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων ανακοινώνει ότι για το σχολικό έτος 2015-2016 προσλαμβάνονται ως προσωρινοί αναπληρωτές 130 εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ06-Αγγλικής Γλώσσας, 121 εκπαιδευτικοί τουκλάδου ΠΕ08-Καλλιτεχνικών Μαθημάτων, 81 εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ11-Φυσικής Αγωγής, 140 εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ16.01-Μουσικής, 35 εκπαιδευτικοί των κλάδων ΠΕ19 & ΠΕ20-Πληροφορικής, 112 εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ32-Θεατρικών Σπουδών και 8 εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ18.41-Δραματικής Τέχνης με πλήρες ωράριο καθώς και 39 εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ05-Γαλλικής Γλώσσας και 124 εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ07-Γερμανικής Γλώσσας με μειωμένο ωράριο για την κάλυψη λειτουργικών κενών σε σχολικές μονάδες της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης.

Οι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να παρουσιαστούν στις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης για ανάληψη υπηρεσίας από τη Δευτέρα 23 έως και την Τρίτη 24 Νοεμβρίου 2015 και θα τοποθετηθούν με απόφαση του Διευθυντή Εκπαίδευσης σε σχολικές μονάδες της περιοχής που προσλήφθηκαν μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους. Αναλυτικότερα προσλαμβάνονται οι εξής:

ΕΠΩΝΥΜΟ      ΟΝΟΜΑ          ΚΛΑΔΟΣ           ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ                                                                                                                              

ΤΣΙΜΙΚΟΥ        ΒΙΟΛΕΤΤΑ        ΠΕ05    Βοιωτία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                 

ΑΓΙΑΣΟΓΛΟΥ    ΜΑΡΙΝΑ           ΠΕ05    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ         ΕΛΙΣΑΒΕΤ         ΠΕ05    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΣΙΔΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ05    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ           ΑΛΕΞΙΑ            ΠΕ05    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΧΑΣΚΗΣ            ΑΛΕΞΙΟΣ          ΠΕ05    Ηράκλειο - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΜΙΤΣΚΑ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ05    Εβρος - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΦΙΛΙΑ   ΘΕΩΝΗ            ΠΕ05    Ηλεία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΣΔΡΑΚΑ            ΑΓΓΕΛΙΚΗ         ΠΕ05    Κυκλάδες - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ05    Φθιώτιδα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΝΟΥΛΗ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ05    Λασίθι - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                   

ΒΟΡΒΕΑ           ΕΥΑ - ΒΙΒΙΑΝΑ ΠΕ05    Λακωνία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΚΟΜΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΛΟΥΚΙΑ    ΠΕ05    Κέρκυρα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΚΡΕΜΗ            ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ     ΠΕ05    Ηλεία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΜΠΑΛΗ           ΑΡΓΥΡΩ           ΠΕ05    Χανιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΣΙΑΡΑΜΠΗ      ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ05    Κορινθία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΛΙΒΑΝΙΟΥ        ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ05    Κορινθία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΓΚΙΛΑ   ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ05    Κυκλάδες - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ       ΕΛΙΣΑΒΕΤ         ΠΕ05    Ευρυτανία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ   ΠΕ05    Ρέθυμνο - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΓΚΟΥΖΗ           ΕΛΙΣΑΒΕΤ         ΠΕ05    Κέρκυρα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΛΑΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ05    Αιτωλοακαρνανία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΜΠΟΥΖΙΚΑΚΟΥ           ΜΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ   ΠΕ05    Κορινθία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΠΡΩΙΜΟΥ        ΟΛΓΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ           ΠΕ05    Χανιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ05    Κορινθία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ05    Λασίθι - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                   

ΑΛΕΞΑΚΗ         ΜΑΡΙΑ ΠΕ05    Ρέθυμνο - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΠΑΠΑΔΑΚΗ      ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ05    Λασίθι - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                   

ΤΖΙΑΦΕΡΗ       ΣΟΥΛΤΑΝΑ      ΠΕ05    Β΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΤΣΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ05    Β΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΑΧΙΝΙΩΤΗ        ΕΛΕΝΗ ΠΕ05    Ζάκυνθος - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ           ΜΑΡΙΝΑ           ΠΕ05    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΣΠΑΝΟΥ          ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ05    Κυκλάδες - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΚΟΛΠΟΝΔΙΝΟΥ           ΑΝΔΡΙΑΝΗ       ΠΕ05    Κυκλάδες - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ05    Κυκλάδες - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ         ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ05    Β΄ Λέσβου - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΠΙΛΙΤΣΙΔΟΥ      ΣΟΦΙΑ ΠΕ05    Β΄ Λέσβου - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΡΕΪΣΗ   ΜΑΡΙΑ ΚΕΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ          ΠΕ05    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ         ΟΛΓΑ   ΠΕ05    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΤΕΡΖΙΔΟΥ        ΑΡΧΟΝΤΙΑ       ΠΕ06    Πιερία                                                                                                                         

ΞΑΝΘΟΥ          ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΠΕ06    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ       ΛΑΜΠΡΙΝΗ      ΠΕ06    Α΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΤΣΕΣΜΕΛΗ      ΣΤΥΛΙΑΝΗ        ΠΕ06    Ροδόπη                                                                                                                                   

ΚΩΦΟΥ            ΧΡΥΣΑΝΘΗ      ΠΕ06    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΓΚΑΝΑ ΑΛΕΞΙΑ            ΠΕ06    Λάρισας                                                                                                                                 

ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ   ΣΤΑΜΑΤΙΑ       ΠΕ06    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΚΕΦΑΛΗΝΟΥ   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ     ΠΕ06    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΡΑΜΗΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΠΕ06    Κοζάνη                                                                                                                                   

ΜΑΝΤΖΟΥ       ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΠΕ06    Χαλκιδική                                                                                                                               

ΚΟΠΡΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06    Ιωαννίνων                                                                                                                              

ΚΙΤΣΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ06    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΠΑΠΑΡΝΑΚΗ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ       ΠΕ06    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΕΞΑΡΧΑΚΟΥ     ΣΟΦΙΑ ΠΕ06    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΑΒΒΙΔΗ          ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ06    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΡΚΑΤΟΥ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ06    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΛΟΥΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ         ΠΕ06    Καβάλας                                                                                                                                 

ΚΑΛΑΝΤΖΗ      ΗΛΙΑΝΑ           ΠΕ06    Α΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΛΥΓΚΟΥ           ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ06    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΠΟΛΕΤΗ       ΣΟΦΙΑ ΠΕ06    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΤΣΙΝΗ          ΠΟΠΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ         ΠΕ06    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΖΑΧΑΡΑΚΗ       ΟΥΡΑΝΙΑ         ΠΕ06    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ   ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ06    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ  ΕΛΕΝΗ ΠΕ06    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΙΑΝΝΑΚΗ       ΜΑΡΙΑ ΠΕ06    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ      ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ06    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΥΛΩΝΑ         ΕΛΛΗ   ΠΕ06    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ       ΜΑΡΙΑ ΠΕ06    Β΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΤΑΜΙΣΟΓΛΟΥ  ΣΟΦΙΑ ΠΕ06    Πέλλα                                                                                                                         

ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΟΥ          ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      ΠΕ06    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΖΟΥΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ06    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΠΕ06    Πέλλα                                                                                                                         

ΚΑΝΑΚΑΡΗ      ΝΙΚΟΛΕΤΑ       ΠΕ06    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ           ΝΙΚΗ    ΠΕ06    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΛΑΜΠΡΙΑΝΑ    ΠΕ06    Καβάλας                                                                                                                                 

ΜΠΑΖΙΓΟΥ      ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ     ΠΕ06    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ            ΠΕ06    Ροδόπη                                                                                                                                   

ΖΑΜΑΝΗ         ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ06    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ           ΕΥΓΕΝΙΑ           ΠΕ06    Φλώρινα                                                                                                                                 

ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΠΕ06    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΔΗΜΟΚΑ         ΕΛΕΝΗ ΠΕ06    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΟΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ06    Β΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΑΝΤΩΝΙΟΥ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ            ΠΕ06    Θεσπρωτία                                                                                                                             

ΟΡΤΑΞΙΔΟΥ     ΕΛΕΝΗ ΠΕ06    Ξάνθη                                                                                                                         

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΠΕ06    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΖΕΜΠΕΚΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ ΠΕ06    Φλώρινα                                                                                                                                 

ΚΡΗΤΙΚΟΥ        ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ     ΠΕ06    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΓΟΥΝΑΡΗ        ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΠΕ06    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΤΡΙΓΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΡΙΑ      ΠΕ06    Φθιώτιδα                                                                                                                               

ΚΟΙΤΩΡΟΥ       ΑΚΡΙΒΗ            ΠΕ06    Φθιώτιδα                                                                                                                               

ΣΥΡΙΤΕΛΗΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ06    Β΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΨΑΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ06    Κοζάνη                                                                                                                                   

ΜΠΑΡΛΙΑΚΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ  ΠΕ06    Φωκίδα                                                                                                                                  

ΦΙΛΙΟΥ            ΟΛΓΑ   ΠΕ06    Γρεβενά                                                                                                                                  

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ     ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ06    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΚΑΛΙΠΟΖΗ       ΖΗΝΟΒΙΑ         ΠΕ06    Α΄ Χίου                                                                                                                                   

ΑΓΓΕΛΗ            ΣΟΦΙΑ ΠΕ06    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΚΟΥΚΛΑΤΖΙΔΟΥ           ΕΛΕΝΗ ΠΕ06    Ξάνθη                                                                                                                         

ΚΑΓΚΑΔΗ         ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ06    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΣΑΜΑΡΕΝΤΣΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ06    Φλώρινα                                                                                                                                 

ΨΥΧΑ   ΛΟΥΚΙΑ            ΠΕ06    Βοιωτία                                                                                                                                  

ΒΛΑΧΟΥ           ΕΥΓΕΝΙΑ           ΠΕ06    Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΠΑΝΤΑΖΗ        ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ06    Εβρος                                                                                                                         

ΚΑΡΑΛΗΣ         ΑΣΤΕΡΙΟΣ         ΠΕ06    Πρέβεζα                                                                                                                                 

ΖΟΥΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΕ06    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΔΙΑΜΑΝΤΗ      ΟΛΥΜΠΙΑ        ΠΕ06    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΑΡΓΥΡΗ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΠΕ06    Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΓΟΥΡΝΑΚΗ      ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΠΕ06    Κορινθία                                                                                                                                 

ΠΑΠΑΔΑΚΗ      ΕΛΕΝΗ ΠΕ06    Λασίθι                                                                                                                        

ΚΑΛΑΙΤΖΗ        ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ           ΠΕ06    Εβρος                                                                                                                         

ΚΟΥΦΑΚΗ        ΕΛΕΝΗ ΠΕ06    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΚΟΥΚΟΥΛΗ      ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΠΕ06    Κέρκυρα                                                                                                                                 

ΠΑΤΣΙΟΥ          ΑΣΗΜΙΝΑ        ΠΕ06    Κορινθία                                                                                                                                 

ΜΠΑΛΑΦΑ      ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ06    Κορινθία                                                                                                                                 

ΘΕΡΜΟΥ         ΑΝΔΡΙΑΝΑ       ΠΕ06    Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΦΑΡΑΖΟΥΜΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ06    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΛΕΚΑΚΗ           ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ06    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΒΙΔΑΚΗ            ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ       ΠΕ06    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ   ΠΕ06    Αρκαδία                                                                                                                                  

ΚΟΝΔΥΛΑΚΗ    ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ       ΠΕ06    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΞΩΜΕΡΙΤΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ         ΠΕ06    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΚΗ        ΧΡΥΣΟΥΛΑ       ΠΕ06    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ          ΕΛΕΝΗ ΠΕ06    Μεσσηνία                                                                                                                              

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ          ΦΑΝΟΥΡΙΑ      ΠΕ06    Α΄ Χίου                                                                                                                                   

ΤΣΑΒΑΛΙΑ        ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ06    Κορινθία                                                                                                                                 

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ06    Κορινθία                                                                                                                                 

ΠΑΠΑΔΑ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ06    Βοιωτία                                                                                                                                  

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ        ΑΝΤΙΓΟΝΗ       ΠΕ06    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ      ΠΕΛΑΓΙΑ          ΠΕ06    Εύβοια                                                                                                                                   

ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ06    Λακωνία                                                                                                                                 

ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ            ΜΑΡΙΑ ΠΕ06    Ρέθυμνο                                                                                                                                 

ΤΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ         ΠΕ06    Εύβοια                                                                                                                                   

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ           ΔΙΟΝΥΣΙΑ         ΠΕ06    Ηλεία                                                                                                                          

ΛΟΥΡΙΔΑ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ06    Αχαΐα                                                                                                                          

ΓΩΝΙΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ06    Εύβοια                                                                                                                                   

ΛΑΜΠΡΟΥ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ06    Βοιωτία                                                                                                                                  

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ      ΠΑΓΩΝΑ          ΠΕ06    Αχαΐα                                                                                                                          

ΠΡΟΒΑΤΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΠΕ06    Κέρκυρα                                                                                                                                 

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ  ΑΛΙΚΗ  ΠΕ06    Ηλεία                                                                                                                          

ΣΟΥΛΙΩΤΗ       ΔΗΜΗΤΡΑ       ΠΕ06    Βοιωτία                                                                                                                                  

ΣΠΑΝΟΥ          ΚΥΡΙΑΚΗ          ΠΕ06    Κέρκυρα                                                                                                                                 

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΠΕ06    Βοιωτία                                                                                                                                  

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ     ΑΝΝΑ   ΠΕ06    Αχαΐα                                                                                                                          

ΓΚΟΤΟΒΟΥ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ06    Κέρκυρα                                                                                                                                 

ΤΟΣΟΥΝΙΔΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ06    Λασίθι                                                                                                                        

ΣΤΥΛΙΑΡΑ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ06    Κέρκυρα                                                                                                                                 

ΣΟΦΙΑΝΟΥ      ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ06    Μεσσηνία                                                                                                                              

ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗ ΑΛΕΞΙΑ            ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΜΠΑΡΜΠΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ06    Β΄ Σάμου                                                                                                                                

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ        ΔΑΜΙΑΝΟΣ      ΠΕ06    Ρέθυμνο                                                                                                                                 

ΚΛΙΤΣΙΝΙΚΟΥ    ΣΤΥΛΙΑΝΗ        ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ            ΡΟΔΟΘΕΑ       ΠΕ06    Λακωνία                                                                                                                                 

ΜΑΓΓΙΤΑ          ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ    ΠΕ06    Ρέθυμνο                                                                                                                                 

ΜΑΝΤΑΝΗ       ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΕ06    Α΄ Κεφαλλονιά                                                                                                                        

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ          ΠΕ06    Ζάκυνθος                                                                                                                               

ΓΚΑΝΙΑ            ΟΥΡΑΝΙΑ         ΠΕ06    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΦΡΑΓΚΟΥ        ΕΥΘΥΜΙΑ         ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΦΕΛΕΚΗΣ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ06    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ-ΚΟΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ          ΜΑΡΙΑ ΠΕ06    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΖΑΒΒΟΥ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΚΥΡΙΤΣΗ           ΕΛΕΝΑ ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΚΑΤΕΡΟΥ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΤΟΥΡΙΜΠΑΜΠΑΣ        ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΚΛΑΓΓΟΥ         ΣΤΑΜΑΤΙΑ       ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΛΙΑΛΙΟΥ           ΕΥΓΕΝΙΑ           ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ            ΚΑΛΛΙΟΠΗ       ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΑΓΙΟΡΓΙΤΗ       ΝΙΚΟΛΕΤΑ       ΠΕ06    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΖΑΝΝΟΥ          ΒΑΣΙΛΕΙΑ         ΠΕ06    Α΄ Σάμου                                                                                                                                

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ    ΟΛΓΑ   ΠΕ07    Αχαΐα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ07    Α΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ         ΣΟΦΙΑ ΠΕ07    Α΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ      ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ07    Φλώρινα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΤΣΙΟΥΜΑΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ07    Α΄ Θεσσαλονίκης - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ      ΕΛΕΝΗ ΠΕ07    Καβάλας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΒΑΛΑΒΑΝΗ      ΧΡΙΣΤΙΝΑ          ΠΕ07    Β΄ Θεσσαλονίκης - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΚΑΠΕΤΑ           ΣΤΥΛΙΑΝΗ        ΠΕ07    Β΄ Θεσσαλονίκης - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΠΑΝΟΥ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΜΠΟΥΤΜΠΑΡΑ           ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΕ07    Λάρισας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΠΑΠΟΥΤΣΗ      ΓΛΥΚΕΡΙΑ         ΠΕ07    Ροδόπη - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                 

ΚΟΛΟΒΟΥ       ΕΛΕΝΗ ΠΕ07    Αιτωλοακαρνανία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΜΠΕΦΑ           ΧΡΥΣΑΝΘΗ      ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΕΚΑΤΟΔΡΑΜΗ ΣΩΤΗΡΙΑ          ΠΕ07    Βοιωτία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                 

ΜΗΤΡΟΥ         ΑΝΝΑ   ΠΕ07    Δράμα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                   

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ   ΖΩΗ     ΠΕ07    Κιλκίς - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ   ΑΡΓΥΡΩ           ΠΕ07    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΦΩΤΙΑΔΟΥ      ΑΘΗΝΑ            ΠΕ07    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΚΑΜΜΕΝΟΥ    ΣΤΥΛΙΑΝΗ        ΠΕ07    Αιτωλοακαρνανία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΦΙΛΙΝΗ            ΙΩΑΝΝΑ-ΘΕΟΔΟΣΙΑ    ΠΕ07    Κορινθία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΦΛΩΡΟΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ07    Χαλκιδική - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΖΙΑΤΑΚΗ          ΕΛΕΝΗ ΠΕ07    Εβρος - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΧΑΤΖΑΚΗ         ΘΕΩΝΗ            ΠΕ07    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΤΑΣΙΟΥ            ΑΝΝΑ   ΠΕ07    Ιωαννίνων - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΣΑΡΡΗ  ΜΑΡΙΝΑ           ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΚΑΛΙΤΖΑ          ΕΥΤΥΧΙΑ           ΠΕ07    Β΄ Ανατ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ07    Πέλλα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΛΕΜΟΝΟΥΔΑ  ΑΝΕΤΑ ΠΕ07    Ροδόπη - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                 

ΛΑΠΠΑΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ07    Φθιώτιδα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΚΑΚΟΥΡΗ         ΕΥΓΕΝΙΑ           ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ   ΣΤΥΛΙΑΝΗ        ΠΕ07    Ηράκλειο - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΣΤΑΜΟΥ          ΜΑΡΙΑ ΠΕ07    Καβάλας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΚΑΣΣΕΛΑ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΜΑΝΟΥ           ΑΘΑΝΑΣΙΑ       ΠΕ07    Αρκαδία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΔΑΡΑΔΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ       ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ      ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      ΠΕ07    Θεσπρωτία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                           

ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ07    Δυτ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                          

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ          ΠΕ07    Καβάλας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ     ΠΕ07    Καβάλας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΚΑΦΡΙΤΣΑ        ΔΑΝΑΗ            ΠΕ07    Αχαΐα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΚΑΛΥΒΑ           ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΗΛΙΑΔΗ           ΕΛΕΝΗ ΠΕ07    Β΄ Ανατ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΓΙΑΝΤΣΗ          ΑΝΝΑ   ΠΕ07    Πέλλα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΖΟΥΜΠΟΥ       ΕΛΕΝΗ ΠΕ07    Φλώρινα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΤΣΙΡΩΝΗ          ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ   ΠΕ07    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ07    Ηράκλειο - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΚΟΡΑΚΗ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ07    Γ΄ Αθηνών - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ07    Β΄ Ανατ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΚΟΝΤΣΑΛΟΥΔΗ           ΕΥΘΥΜΙΑ         ΠΕ07    Α΄ Ανατ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΛΙΟΥΣΗ            ΕΛΕΝΗ ΠΕ07    Βοιωτία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                 

ΚΑΝΤΙΑΝΗ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ07    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΑΣΛΑΝΙΔΗ       ΜΑΡΙΑ ΠΕ07    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΡΟΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ07    Δυτ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                          

ΜΠΙΤΟΥ          ΒΙΡΓΙΝΙΑ          ΠΕ07    Ιωαννίνων - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΜΠΑΣΙΟΥ        ΣΟΦΙΑ ΠΕ07    Δυτ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                          

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ           ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ07    Αιτωλοακαρνανία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΝΤΟΣΤΑ           ΜΑΡΙΑ ΠΕ07    Θεσπρωτία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                           

ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ07    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΤΣΙΚΝΑΚΗ        ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ07    Α΄ Ανατ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΧΑΡΜΑΝΤΖΗ   ΣΟΦΙΑ ΠΕ07    Φθιώτιδα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΚΩΤΣΑΚΗ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΠΕ07    Χανιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΓΥΦΤΑΚΗ         ΤΡΩΑΣ ΠΕ07    Α΄ Ανατ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΒΑΒΑΤΖΑΝΙΔΟΥ          ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ07    Ξάνθη - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                   

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ            ΗΛΙΑΣ  ΠΕ07    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ          ΧΡΙΣΤΙΝΑ          ΠΕ07    Αχαΐα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΠΟΛΥΓΕΝΗ      ΣΤΥΛΙΑΝΗ        ΠΕ07    Αιτωλοακαρνανία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ07    Κορινθία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΤΡΟΥΛΗ           ΕΥΑΝΘΙΑ         ΠΕ07    Χανιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΜΑΝΤΖΑΝΑ     ΠΗΝΕΛΟΠΗ     ΠΕ07    Α΄ Ανατ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΜΥΛΩΝΑ         ΜΑΡΙΑ ΠΕ07    Α΄ Ανατ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΠΑΠΟΥΤΣΗ      ΔΗΜΗΤΡΑ       ΠΕ07    Πρέβεζα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΝΤΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ07    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ        ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΠΕ07    Βοιωτία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                 

ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΑ       ΠΕ07    Ροδόπη - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                 

ΚΑΡΑΝΙΣΑ        ΘΕΟΔΩΡΑ       ΠΕ07    Λάρισας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΜΑΛΑΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ07    Ροδόπη - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                 

ΤΕΝΕΝΤΕ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ07    Δυτ. Αττικής - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                          

ΖΑΙΜΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ     ΠΕ07    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ     ΣΟΦΙΑ ΠΕ07    Α΄ Πειραιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ         ΟΥΡΑΝΙΑ         ΠΕ07    Λάρισας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ     ΕΥΔΟΞΙΑ          ΠΕ07    Ρέθυμνο - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΛΙΓΚΑ   ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ07    Γρεβενά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΔΑΔΑΝΗ          ΤΡΙΑΔΑ            ΠΕ07    Κέρκυρα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΝΙΚΑ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ07    Αχαΐα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΚΟΥΤΡΑΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ         ΠΕ07    Αρκαδία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΗΛΙΑΔΗ           ΑΡΚΑΔΙΑ          ΠΕ07    Κορινθία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ            ΜΑΡΙΝΑ           ΠΕ07    Ρέθυμνο - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗ   ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ07    Ηλεία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΖΗΦΚΟΥ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ07    Λάρισας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ      ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       ΠΕ07    Κέρκυρα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΠΑΖΑΛΟΣ        ΑΝΤΩΝΙΟΣ       ΠΕ07    Φθιώτιδα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΓΚΙΑΟΥΡΙΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ07    Α΄ Μαγνησίας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                  

ΠΕΤΡΙΔΟΥ        ΘΕΑΝΩ            ΠΕ07    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ      ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ07    Χανιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΤΡΙΚΚΟΣ           ΗΛΙΑΣ  ΠΕ07    Κυκλάδες - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΧΑΣΑΠΟΓΙΑΝΝΗ          ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ     ΠΕ07    Αρκαδία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ07    Χανιά - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΚΑΜΠΟΥΡΗ     ΑΓΓΕΛΙΚΗ         ΠΕ07    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ        ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ07    Α΄ Μαγνησίας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                  

ΧΑΝΤΖΗ           ΑΝΤΩΝΙΑ         ΠΕ07    Ηλεία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ07    Φθιώτιδα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

MAROUDAS    NICOLE            ΠΕ07    Αχαΐα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΚΟΡΜΑΡΗ       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΠΕ07    Κορινθία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΝΤΟΒΑ            ΜΑΡΙΑ ΠΕ07    Αχαΐα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΠΑΛΙΑΛΕΞΗ     ΜΑΡΙΛΕΝΑ      ΠΕ07    Λασίθι - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                   

ΤΣΟΥΚΑΛΑ       ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΕ07    Α΄ Σάμου - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ       ΣΟΦΙΑ ΠΕ07    Λακωνία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                

ΠΑΠΑΔΑΚΗ      ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΠΕ07    Λασίθι - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                   

ΦΟΥΚΑΡΑΚΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ           ΠΕ07    Μεσσηνία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                             

ΒΡΕΝΤΖΟΥ       ΜΑΡΙΑ ΠΕ07    Ρέθυμνο - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΠΑΠΑΚΥΡΙΛΛΟΥ          ΑΝΝΑ   ΠΕ07    Φθιώτιδα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΤΖΑΝΑΚΗ         ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ07    Ρέθυμνο - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                               

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ  ΣΤΕΛΛΑ            ΠΕ07    Ευρυτανία - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                            

ΜΟΥΣΤΑΚΛΗ   ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ    ΠΕ07    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΜΠΕΖΕΡΓΙΑΝΝΗ          ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ07    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΜΑΝΙΚΑ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ07    Κυκλάδες - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                              

ΜΑΝΤΟΥΚΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ07    Β΄ Μαγνησίας - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                  

ΜΠΑΛΙΑΓΚΟΥΡΑ          ΡΕΒΕΚΚΑ          ΠΕ07    Α΄ Χίου - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                                  

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ07    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΣΑΜΑΡΑΣ        ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΠΕ07    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΖΔΑΝΗ ΖΑΦΕΙΡΑ          ΠΕ07    Δωδεκάνησα - Μειωμένου Ωραρίου                                                                                                                        

ΚΩΔΟΥΝΑ        ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ    ΠΕ08    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΩΤΗΡΙΟΥ       ΜΑΡΙΝΑ           ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΟΥΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ          ΠΕ08    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ    ΕΥΑΝΘΙΑ         ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ          ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ           ΠΟΛΥΞΕΝΗ      ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ         ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΥΡΤΗ           ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ    ΠΕ08    Β΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΠΑΡΤΖΕΛΗ   ΕΥΔΟΚΙΑ          ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΚΑΛΚΑΝΔΗ      ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ     ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΓΙΟΥΣΕΦ          ΟΛΓΑ   ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΛΕΞΙΟΥ          ΣΟΦΙΑ ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΥΒΑΡΗ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗ-ΤΣΕΦΕΡΙΔΟΥ     ΣΟΦΙΑ ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΤΡΑΒΟΡΑΒΔΗ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ- ΜΑΡΙΑ   ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΛΟΥΔΗΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΔΑΝΙΚΑ            ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΚΟΝΑ          ΚΥΡΙΑΚΗ          ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΖΑΓΚΑ  ΣΟΦΙΑ ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ          ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΠΑΚΑΛΗΣ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΒΟΓΙΑΤΖΗ        ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΔΟΥΜΑΝΗ      ΧΡΙΣΤΙΝΑ          ΠΕ08    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      ΣΩΤΗΡΙΟΣ        ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ  ΣΩΤΗΡΙΑ          ΠΕ08    Εύβοια                                                                                                                                   

ΚΑΤΣΟΥΛΗ       ΕΛΛΗ   ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ    ΝΙΚΗ    ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΖΙΑΛΕ          ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ     ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΣΑΠΟΥΝΑΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΝΔΡΕΑΔΗ      ΣΟΦΙΑ ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ          ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΣΑ ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ  ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΛΙΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΪΟΠΟΥΛΟΥ            ΚΑΛΛΙΟΠΗ       ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΙΟΥΡΤΣΟΓΛΟΥ           ΑΝΤΩΝΙΟΣ       ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΓΕΩΡΓΑΚΛΗ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΥΦΤΑΚΗΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΡΩΜΟΥΣΗΣ     ΚΑΡΟΛΟΣ        ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΚΑΛΟΓΕΡΗ       ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΗ            ΕΛΕΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ       ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΛΙΑΟΥΡΗΣ        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΟΥΣΙΟΥ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ     ΘΕΟΔΩΡΑ       ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΙΓΚΟΣ           ΑΝΤΩΝΙΟΣ       ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ     ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  ΠΕ08    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΛΑΚΚΙΩΤΗ       ΕΛΕΝΗ ΠΕ08    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΟΥΡΙΔΟΥ       ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΑΒΙΑΡΑ ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΑΦΝΗ           ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ      ΠΕ08    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΤΜΑΝΙΔΗ   ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΥΡΙΚΛΙΔΗ       ΕΛΕΝΗ ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΧΡΥΣΙΚΟΥ         ΚΛΕΒΕΣ            ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΝΟΥΚΛΙΑ     ΕΛΕΝΗ ΠΕ08    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΚΟΚΚΑΛΗ        ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ     ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ  ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       ΠΕ08    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ08    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΝΑΚΗ           ΣΟΦΙΑ ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΟΥΛΙΑΤΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΗΡΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ         ΠΕ08    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΦΡΑΝΤΖΗΣ      ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       ΠΕ08    Αχαΐα                                                                                                                          

ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ08    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΥΡΤΗΣ         ΑΝΔΡΕΑΣ         ΠΕ08    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ08    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΕΜΙΣΤΟΥ       ΘΕΟΝΥΜΦΗ   ΠΕ08    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΤΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΜΥΡΤΩ            ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΚΟΤΣΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΓΑΜΒΡΟΥΔΗ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΙΜΑΚΗ           ΣΟΦΙΑ ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΟΥΣΚΟΪΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ          ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΑΡΛΑΜΑΣ     ΜΙΧΑΗΛ           ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΣΕΚΕΝΗ         ΑΓΓΕΛΙΚΗ         ΠΕ08    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΒΟΡΡΙΑΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ08    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΑΚΗΣ    ΘΕΟΦΑΝΗΣ     ΠΕ08    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΚΟΡΑΚΗΣ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΕ08    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΤΕΝΤΕΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΠΑΛΗ           ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ08    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ           ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΠΕ08    Κιλκίς                                                                                                                          

ΛΑΜΠΡΟΥ       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ       ΠΕ08    Β΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΚΑΒΑΛΙΕΡΗ      ΜΑΡΙΑ ΠΕ08    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΠΕ08    Κοζάνη                                                                                                                                   

ΚΟΛΟΚΥΘΑ     ΜΑΡΙΑ ΠΕ08    Αχαΐα                                                                                                                          

ΚΑΤΣΙΠΗΣ        ΧΑΡΙΛΑΟΣ        ΠΕ08    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ         ΕΥΓΕΝΙΑ           ΠΕ08    Εβρος                                                                                                                         

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ          ΠΕ08    Ιωαννίνων                                                                                                                              

ΤΣΟΥΤΣΟΥΒΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΒΟΥΣΟΥΡΑΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΠΕ08    Φθιώτιδα                                                                                                                               

ΣΑΒΡΑΝΗ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΔΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ08    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΝΕΖΤΕΚΙΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ08    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΒΑΡΕΛΗΣ         ΜΑΡΙΟΣ           ΠΕ08    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΤΣΙΤΟΥΡΑ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ08    Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΜΠΙΛΙΝΗ         ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ08    Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΛΕΩΝΙΔΑΣ       ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ     ΕΥΔΟΞΙΑ          ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΣ   ΗΛΙΑΣ  ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ08    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      ΧΡΙΣΤΙΝΑ          ΠΕ08    Εβρος                                                                                                                         

ΚΟΓΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ       ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ    ΣΟΦΙΑ ΠΕ08    Ηλεία                                                                                                                          

ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ08    Ηλεία                                                                                                                          

ΣΤΡΑΤΣΙΑΝΗ    ΧΡΥΣΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ        ΠΕ08    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΓΑΤΟΣ  ΔΡΑΚΟΝΤΗΣ    ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΤΣΙΟΜΠΑΝΙΔΗΣ          ΣΤΑΥΡΟΣ          ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΔΑΓΑΛΑΚΗ       ΜΑΡΙΑ ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΔΑΜΟΤΣΙΔΟΥ  ΒΙΚΤΩΡΙΑ         ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ         ΘΕΟΔΩΣΙΟΣ    ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΔΟΥΔΑΛΗ        ΕΛΕΝΗ ΠΕ08    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΠΑΡΛΙΤΣΗ        ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΠΕ11    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΔΟΒΑ   ΕΛΕΝΗ ΠΕ11    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΟΛΥΜΠΙΟΥ     ΑΝΝΑ   ΠΕ11    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ     ΠΕ11    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΓΚΙΑΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ11    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΓΚΡΙΤΣΑ           ΜΑΡΙΑ ΠΕ11    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΓΙΑΣΟΓΛΟΥ      ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ11    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΧΑΝΤΗΡΙΔΟΥ   ΕΛΕΝΗ ΠΕ11    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΚΑΠΑΝΗΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΠΕ11    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΛΟΦΩΤΗ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ         ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΑΥΛΑΚΗ        ΒΑΡΒΑΡΑ         ΠΕ11    Β΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ        ΝΑΠΟΛΕΩΝ     ΠΕ11    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ         ΜΙΧΑΗΛ           ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΤΡΙΑΝΤΗ          ΜΑΡΙΑ ΠΕ11    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ    ΣΕΡΑΦΕΙΜ       ΠΕ11    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΥΡΙΑΚΗ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ11    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ    ΗΛΙΑΣ  ΠΕ11    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΒΙΕΝΝΑ            ΟΛΥΜΠΙΑ        ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΗ  ΜΑΡΙΑ ΠΕ11    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΕΤΣΙΛΗ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΤΣΑΓΚΡΙΝΟΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ         ΠΕ11    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ      ΖΗΣΗΣ  ΠΕ11    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΑΞΕΙΔΗ          ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ11    Α΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΚΑΛΛΙΩΡΑ       ΑΓΛΑΙΑ            ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΤΣΙΠΟΛΙΤΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ       ΠΕ11    Α΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΑΓΓΕΛΟΥ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΤΕΜΠΕΛΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΛΕΣΤΗ           ΜΑΡΙΑ ΠΕ11    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ11    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΤΣΥΦΑΣ       ΣΑΒΒΑΣ            ΠΕ11    Ροδόπη                                                                                                                                   

ΓΚΡΕΜΟΣ        ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ     ΠΕ11    Αχαΐα                                                                                                                          

ΡΗΓΑ    ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ    ΠΕ11    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΛΙΑΝΟΥ       ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΠΕ11    Κορινθία                                                                                                                                 

ΖΕΡΒΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ       ΠΕ11    Εύβοια                                                                                                                                   

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ   ΠΑΥΛΟΣ           ΠΕ11    Ρέθυμνο                                                                                                                                 

ΛΙΑΒΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ       ΠΕ11    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΝΤΖΙΩΚΑ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ       ΠΕ11    Βοιωτία                                                                                                                                  

ΝΟΥΤΣΟΥ        ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΕΛΖΜΠΙΕΤΑ            ΠΕ11    Αρκαδία                                                                                                                                  

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ11    Ηλεία                                                                                                                          

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΠΕ11    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ        ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ      ΠΕ11    Λασίθι                                                                                                                        

ΤΣΑΚΑΛΙΝΗ      ΜΑΡΙΝΑ           ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΗΤΤΑΚΟΣ     ΚΟΣΜΑΣ          ΠΕ11    Α΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΚΑΤΣΕΝΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΠΕ11    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ       ΛΕΩΝΙΔΑΣ       ΠΕ11    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ11    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ      ΠΑΓΩΝΑ          ΠΕ11    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΤΟΛΙΟΥ           ΑΘΗΝΑ            ΠΕ11    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ11    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΤΖΙΜΑΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΠΕ11    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΣΙΡΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΛΩΡΑ   ΠΕ11    Α΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΑΡΜΑΤΑ          ΑΝΝΑ   ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΑΤΖΑΡΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ         ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ      ΠΕ11    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗ         ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ11    Α΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΖΑΛΑΚΩΣΤΑ     ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ11    Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΓΙΩΤΗΣ            ΤΡΥΦΩΝ          ΠΕ11    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΣΑΚΚΟΜΗΤΡΟΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ11    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΑΛΕΞΙΟΥ          ΑΣΗΜΑΚΗΣ      ΠΕ11    Β΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΤΣΙΠΑ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΠΕ11    Β΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ11    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ         ΠΕ11    Ηλεία                                                                                                                          

ΣΑΒΒΟΡΓΙΝΑΚΗ           ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΠΕ11    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΚΑΤΡΑΚΗ         ΜΑΡΙΑ ΠΕ11    Α΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΖΩΓΡΑΦΟΣ      ΧΡΗΣΤΟΣ         ΠΕ11    Β΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΚΑΠΑΡΑΚΗΣ     ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ11    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ      ΠΕ11    Λακωνία                                                                                                                                 

ΚΙΣΣ      ΕΝΙΚΟ-ΓΚΡΕΤΗ            ΠΕ11    Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΔΑΣΚΑΛΟΥ       ΕΥΓΕΝΙΑ           ΠΕ11    Β΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         ΠΕ11    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΚΟΥΒΑΡΗΣ       ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ            ΠΕ11    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ11    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΠΕ11    Β΄ Σάμου                                                                                                                                

ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗ         ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ11    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΒΕΝΑΡΔΟΣ      ΘΕΟΔΩΡΟΣ     ΠΕ11    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      ΠΕ11    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ11    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΤΣΑΓΔΗ            ΧΡΙΣΤΙΝΑ          ΠΕ11    Β΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΝΕΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ         ΠΕ11    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΖΩΓΡΑΦΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ11    Α΄ Χίου                                                                                                                                   

ΚΟΛΤΣΙΔΑ        ΘΕΟΔΩΡΑ       ΠΕ16.01           Λάρισας                                                                                                                                 

ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑΣ            ΙΩΑΚΕΙΜ          ΠΕ16.01           Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΟΥΛΕΤΣΟΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ         ΠΕ16.01           Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΤΑΥΡΑΚΗ       ΧΡΥΣΑΝΘΗ      ΠΕ16.01           Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΕ16.01           Κέρκυρα                                                                                                                                 

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ16.01           Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΖΙΩΝΗ           ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.01           Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ16.01           Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΤΥΛΙΑΝΗ   ΠΕ16.01           Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΚΟΥΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ          ΠΕ16.01           Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΟΥ            ΝΑΤΑΛΙΑ          ΠΕ16.01           Α΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ         ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ       ΠΕ16.01           Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΜΑΖΗ  ΣΟΦΙΑ ΠΕ16.01           Κέρκυρα                                                                                                                                 

ΑΓΑΘΟΥ          ΑΘΗΝΑ            ΠΕ16.01           Σέρρες                                                                                                                        

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ     ΣΟΦΙΑ ΠΕ16.01           Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΟΜΟΝΗ        ΦΙΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ  ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΑΓΙΟΥ            ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΧΟΙΝΑ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ16.01           Κέρκυρα                                                                                                                                 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ     ΣΟΥΖΑΝΑ         ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΖΑΡΚΟΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΖΙΓΓΙΡΙΔΟΥ       ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ16.01           Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΙΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ16.01           Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΜΑΚΡΗΣ          ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ    ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΙΑΞΟΓΛΟΥ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΕΡΑΜΑΡΗ      ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ       ΠΕ16.01           Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΚΟΥΛΙΟΥΦΑ    ΑΡΙΑΔΝΗ         ΠΕ16.01           Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΚΟΠΙΔΑΚΗ       ΑΡΙΑΔΝΗ         ΠΕ16.01           Καστοριά                                                                                                                                

ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ       ΜΙΚΑΕΛΛΑ       ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΜΑΡΙΝΗ          ΣΟΦΙΑ ΠΕ16.01           Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΠΟΥΤΣΗ      ΑΝΝΑ   ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΠΕ16.01           Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΜΕΛΙΔΟΥ        ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ16.01           Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΜΑΝΟΥ           ΧΡΙΣΤΙΝΑ          ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΩΝΣΤΑ           ΝΑΣΙΑ  ΠΕ16.01           Β΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ     ΚΩΝ/ΝΑ           ΠΕ16.01           Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΑΔΕΝΤΖΙΔΗ  ΠΑΓΩΝΑ          ΠΕ16.01           Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ          ΠΕ16.01           Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΚΟΦΤΕΡΟΥ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ16.01           Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΑΝΤΖΟΡΑΚΗΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       ΠΕ16.01           Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΕΝΤΕΣ            ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΠΕ16.01           Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΓΚΟΡΙΛΑ          ΔΗΜΗΤΡΑ       ΠΕ16.01           Λάρισας                                                                                                                                 

ΠΑΥΛΟΥΔΗ      ΕΛΙΣΑΒΕΤ         ΠΕ16.01           Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ           ΠΕ16.01           Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ16.01           Β΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΣΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ          ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ           ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΔΡΟΣΑΚΗ         ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ16.01           Κιλκίς                                                                                                                          

ΑΒΡΑΝΑ           ΜΕΡΣΑ ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ     ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ     ΠΕ16.01           Ηλεία                                                                                                                          

ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΝΙΝΑ    ΠΕ16.01           Ροδόπη                                                                                                                                   

ΔΑΜΑΝΑΚΗ     ΕΛΕΝΗ ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΟΛΟΓΕΩΡΓΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      ΠΕ16.01           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ   ΣΟΦΙΑ ΠΕ16.01           Βοιωτία                                                                                                                                  

ΠΕΤΡΙΔΗΣ        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ16.01           Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΘΕΟΧΑΡΗ        ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.01           Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ        ΣΟΦΙΑ ΠΕ16.01           Χαλκιδική                                                                                                                               

ΛΙΝΑΡΔΗ         ΣΤΥΛΙΑΝΗ        ΠΕ16.01           Χαλκιδική                                                                                                                               

ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ16.01           Κορινθία                                                                                                                                 

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ           ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ    ΠΕ16.01           Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝ    ΡΙΨΙΜΕ            ΠΕ16.01           Ξάνθη                                                                                                                         

ΓΚΑΡΙΠΗ          ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.01           Σέρρες                                                                                                                        

ΦΟΥΣΚΗ          ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.01           Σέρρες                                                                                                                        

ΣΤΑΘΑΚΗΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ16.01           Λακωνία                                                                                                                                 

ΕΓΓΛΕΖΟΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΠΕ16.01           Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΚΑΒΟΥΡΑΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ16.01           Β΄ Ανατ. Αττικής                                                                                                                                 

ΞΕΚΑΡΔΑΚΗ     ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.01           Ηράκλειο                                                                                                                                

ΚΑΡΑΔΟΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ16.01           Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ   ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ      ΠΕ16.01           Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΧΟΧΩΛΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ16.01           Μεσσηνία                                                                                                                              

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ           ΜΑΡΙΟΣ           ΠΕ16.01           Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ16.01           Χαλκιδική                                                                                                                               

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ       ΜΕΡΣΙΝΑ         ΠΕ16.01           Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ         ΠΕ16.01           Χανιά                                                                                                                          

ΓΑΡΓΑΛΑΚΟΥ   ΡΟΖΑ   ΠΕ16.01           Βοιωτία                                                                                                                                  

ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΛΛΗ         ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.01           Α΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΠΕ16.01           Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΔΑΡΜΗ            ΕΙΡΗΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΠΕ16.01           Λακωνία                                                                                                                                 

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ     ΜΑΡΙΝΑ           ΠΕ16.01           Ηλεία                                                                                                                          

ΚΑΤΣΑΜΑΤΣΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ          ΠΕ16.01           Α΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΣΑΚΙΔΗΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ16.01           Ροδόπη                                                                                                                                   

ΚΟΚΟΖΙΔΟΥ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ16.01           Καβάλας                                                                                                                                 

ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ    ΔΑΦΝΗ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ     ΠΕ16.01           Κορινθία                                                                                                                                 

ΡΕΒΕΛΤΖΗ-ΤΣΟΜΑΡΙΔΟΥ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ16.01           Χανιά                                                                                                                          

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ           ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ16.01           Β΄ Σάμου                                                                                                                                

ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ         ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΜΑΜΑΣΟΥΛΑ  ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΤΗΛΙΓΑΔΑ        ΜΑΡΙΑΝΝΑ      ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΔΗΜΟΚΩΣΤΟΥΛΑ       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ16.01           Φθιώτιδα                                                                                                                               

ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ            ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ16.01           Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑ            ΖΩΗ     ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΒΡΥΩΝΗ          ΛΥΔΙΑ ΕΛΕΝΑ  ΠΕ16.01           Χανιά                                                                                                                          

ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ      ΕΛΕΝΗ ΠΕ16.01           Πρέβεζα                                                                                                                                 

ΠΑΠΑΔΑΚΗ      ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.01           Βοιωτία                                                                                                                                  

ΜΟΥΓΚΡΟΥ     ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ16.01           Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΠΕΤΣΑ-ΠΟΥΤΟΥΡΗ      ΑΦΡΟΔΙΤΗ      ΠΕ16.01           Αρκαδία                                                                                                                                  

ΚΟΛΙΑΔΗ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ16.01           Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΣΩΤΗΡΧΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ16.01           Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ         ΙΑΚΩΒΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ        ΠΕ16.01           Κυκλάδες                                                                                                                                

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ         ΣΤΕΦΑΝΙΑ       ΠΕ16.01           Καστοριά                                                                                                                                

ΚΟΡΔΑΤΟΥ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ16.01           Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΝΤΑΠΑ ΑΛΙΚΗ  ΠΕ16.01           Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΤΡΑΠΑΛΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ16.01           Αρκαδία                                                                                                                                  

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ           ΑΙΜΙΛΙΑ           ΠΕ16.01           Καβάλας                                                                                                                                 

ΠΕΤΡΙΔΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΗΣ     ΠΕ16.01           Καβάλας                                                                                                                                 

ΣΤΑΜΟΥΛΗ     ΕΛΕΝΗ ΠΕ16.01           Ιωαννίνων                                                                                                                              

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΕ16.01           Καβάλας                                                                                                                                 

ΓΚΙΟΥΛΜΠΑΝΟΓΛΟΥ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ     ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ            ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.01           Φθιώτιδα                                                                                                                               

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ     ΧΡΗΣΤΟΣ         ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΣΑΒΒΑΪΔΟΥ     ΣΟΦΙΑ ΠΕ16.01           Καβάλας                                                                                                                                 

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ        ΗΡΜΑ  ΠΕ16.01           Κυκλάδες                                                                                                                                

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ      ΚΥΡΙΑΚΟΣ        ΠΕ16.01           Αρκαδία                                                                                                                                  

ΜΑΝΤΖΙΟΥ      ΝΑΥΣΙΚΑ          ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΜΥΛΩΝΑΣ       ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ      ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΓΑΒΡΙΛΗ          ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΠΕ16.01           Καστοριά                                                                                                                                

ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ     ΠΕ16.01           Αρτα                                                                                                                           

ΑΜΑΣΛΙΔΟΥ    ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ        ΠΕ16.01           Καστοριά                                                                                                                                

ΓΑΛΑΤΟΥ         ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ16.01           Κυκλάδες                                                                                                                                

ΚΙΚΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ      ΑΘΑΝΑΣΙΑ       ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΧΑΡΙΤΑΚΗ        ΚΥΡΙΑΚΗ          ΠΕ16.01           Β΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΔΕΔΕ    ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΓΙΑΡΕΝΗΣ        ΧΡΗΣΤΟΣ         ΠΕ16.01           Εβρος                                                                                                                         

ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ     ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.01           Α΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ    ΛΕΜΟΝΙΑ        ΠΕ16.01           Χανιά                                                                                                                          

ΜΠΟΥΣΙΟΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ16.01           Αρτα                                                                                                                           

ΛΑΪΟΥ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ       ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΖΑΓΟΡΑΣ         ΘΕΟΧΑΡΗΣ      ΠΕ16.01           Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΣΚΡΙΜΠΟΝΗ    ΧΡΥΣΟΥΛΑ       ΠΕ16.01           Χανιά                                                                                                                          

ΑΝΤΩΝΙΟΥ      ΕΥΘΥΜΙΑ         ΠΕ16.01           Χανιά                                                                                                                          

ΜΟΥΣΤΟΥ       ΟΥΡΑΝΙΑ         ΠΕ16.01           Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΙΩΑΝΝΟΥ        ΘΕΟΔΩΡΑ       ΠΕ16.01           Α΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ         ΠΕ16.01           Α΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΠΙΕΡΙΔΗΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ         ΠΕ16.01           Α΄ Σάμου                                                                                                                                

ΖΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ16.01           Εβρος                                                                                                                         

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΜΑΡΙΑ        ΠΕ16.01           Α΄ Σάμου                                                                                                                                

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ         ΠΕ16.01           Εβρος                                                                                                                         

ΚΡΑΝΙΑ            ΒΑΣΙΛΕΙΑ         ΠΕ16.01           Α΄ Σάμου                                                                                                                                

ΘΕΟΔΩΡΟΥ     ΕΛΕΝΗ ΠΕ19    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΠΟΥΤΕΤΣΙΟΥ            ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      ΠΕ19    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΥΖΙΩΚΑ       ΒΙΟΛΕΤΤΑ        ΠΕ19    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΡΤΑΛΑΣ       ΣΩΚΡΑΤΗΣ       ΠΕ20    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ         ΜΗΝΑΣ            ΠΕ20    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΡΚΟΥ          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ20    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΛΗΤΣΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ19    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΖΙΩΡΑΣ          ΗΛΙΑΣ  ΠΕ19    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΡΓΥΡΟΥ         ΟΥΡΑΝΙΑ         ΠΕ19    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ19    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ        ΜΗΝΑΣ            ΠΕ19    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΛΟΓΑΡΙΔΗ       ΑΛΙΝΑ  ΠΕ19    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΤΣΙΑΠΑΛΗΣ      ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ      ΠΕ19    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ20    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ            ΑΝΝΑ   ΠΕ19    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΜΑΡΚΑΤΖΙΝΟΥ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ     ΠΕ19    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΑΣΚΕΡΙΔΟΥ      ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ19    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΠΑΛΗΟΘΟΔΩΡΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ         ΠΕ19    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΑ       ΠΕ20    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΤΟΚΟΓΛΟΥ      ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ20    Ξάνθη                                                                                                                         

ΠΥΛΛΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ20    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΓΡΗΓΟΡΟΥΛΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ20    Β΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΖΥΓΟΥΡΗΣ       ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ20    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΚΟΕΝΤΑΣ         ΣΤΑΥΡΟΣ          ΠΕ20    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΣΚΟΥΜΠΡΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ20    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΒΑΒΙΤΣΑ          ΠΑΤΡΟΥΛΑ      ΠΕ20    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ     ΕΥΑΝΘΙΑ         ΠΕ19    Λακωνία                                                                                                                                 

ΓΚΟΛΙΑΣ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΠΕ19    Ηλεία                                                                                                                          

ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ19    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΔΙΑΦΑΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΠΕ20    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΤΣΙΛΙΒΙΤΗΣ       ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ      ΠΕ20    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ     ΣΤΕΡΓΙΟΣ         ΠΕ19    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ          ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ      ΠΕ19    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΚΥΡΙΑΖΗΣ         ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ      ΠΕ19    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΚΑΡΤΣΑΝΑ       ΕΥΘΑΛΙΑ          ΠΕ19    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΚΟΤΣΙΡΗ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ18.41           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ   ΚΛΕΙΩ  ΠΕ18.41           Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΛΤΑΜΠΕ    ΜΑΡΙΑ ΠΕ18.41           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΚΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ       ΠΕ18.41           Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΕΛΙΔΩΝΗ       ΜΑΡΙΑ ΠΕ18.41           Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΛΥΜΠΑΚΗ       ΚΥΡΙΑΚΗ          ΠΕ18.41           Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΪΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ18.41           Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΔΗΜΑΔΟΥ       ΑΝΝΑ   ΠΕ18.41           Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ          ΣΥΜΕΛΑ          ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ     ΧΡΥΣΟΥΛΑ       ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΦΟΥΤΣΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΕ32    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΛΑΙΤΖΗ        ΣΟΥΛΤΑΝΑ      ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΟΛΗ   ΛΑΜΠΡΙΝΗ      ΠΕ32    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΝΩΛΑΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΡΒΑΝΙΤΗ       ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ          ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΝΤΖΑΡΗ     ΖΑΦΕΙΡΙΑ         ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΩΝΣΤΑ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ   ΕΙΡΗΝΗ            ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΤΑΡΑΣΗ           ΚΑΛΛΙΟΠΗ       ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΜΒΥΣΗ        ΜΑΡΙΑ ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ    ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΛΙΔΑΚΗ        ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ  ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ         ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΡΥΔΗ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΠΑΠΑΣΠΥΡΑΤΟΥ         ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ       ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΚΙΑΔΑ ΕΥΔΟΚΙΑ          ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΚΟΣΚΙΝΑ          ΜΑΡΘΑ           ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΟΛΟΓΟΥΣΗ  ΣΟΝΙΑ  ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ       ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΙΑΝΝΑ            ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΛΑΤΑΝΟΥ      ΜΑΡΙΑ ΠΕ32    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΚΟΥΡΤΗΣ       ΝΤΕΙΒΙΣ            ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΕΡΚΥΡΑ          ΚΑΛΛΙΟΠΗ       ΠΕ32    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΕΛΑ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΗΤΣΑΝΗ       ΦΑΙΔΡΑ           ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΛΑΧΟΥΡΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΔΡΑΛΛΗ         ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ  ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΡΚΟΥ           ΑΝΝΑ   ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΡΑΛΛΟΥ           ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ     ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ       ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΥΡΙΔΟΥ      ΔΗΜΗΤΡΑ       ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΦΙΛΑΟΥ           ΜΑΡΙΑ ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΔΙΑΚΟΥΜΗ      ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ     ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΟΥΛΟΥ          ΕΛΕΝΗ-ΑΛΚΙΣΤΗΣ        ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ      ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ     ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ           ΑΦΡΟΔΙΤΗ      ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΑΣΣΟΥ            ΕΛΕΝΗ ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΓΚΙΖΕΛΗ           ΜΑΡΙΑ ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΙΡΚΙΝΕ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΠΕ32    Β΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΝΤΟΝΤΗ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΟΥ          ΔΗΜΗΤΡΑ       ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΒΕΝΤΟΥΡΓΕΡΗ            ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ     ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      ΣΤΕΛΛΑ            ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ       ΕΥΑΝΘΙΑ         ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΖΙΩΡΗ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ      ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΕΤΡΙΤΣΗ        ΕΛΕΝΗ ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ          ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΓΟΥΡΟΥ         ΑΡΙΑΔΝΗ         ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ         ΑΝΝΑ   ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΛΩΛΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ32    Β΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΟΥ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΣΠΗΛΙΩΤΗ       ΔΑΝΑΗ            ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ    ΜΑΡΙΑ ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΟΡΝΙΘΟΠΟΥΛΟΣ        ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΠΕ32    Α΄ Θεσσαλονίκης                                                                                                                               

ΚΑΛΤΣΑΣ          ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΠΕ32    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΒΛΑΜΗ           ΧΡΙΣΤΙΝΑ          ΠΕ32    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ     ΠΕ32    Κορινθία                                                                                                                                 

ΝΤΟΒΟΛΟΥ     ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ32    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΖΙΑΚΚΑ ΑΝΝΑ   ΠΕ32    Αχαΐα                                                                                                                          

ΚΟΥΤΟΥΛΑ      ΧΡΥΣΑΥΓΗ        ΠΕ32    Α΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΟΥΤΣΙΛΑΙΟΥ  ΕΛΕΝΗ ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ          ΕΛΕΑΝΑ           ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ      ΜΑΡΙΑ ΠΕ32    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ32    Δ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ        ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΚΑΒΒΑΔΑ         ΓΕΩΡΓΙΑ           ΠΕ32    Αχαΐα                                                                                                                          

ΚΥΡΤΣΟΓΛΟΥ   ΕΛΙΣΑΒΕΤ         ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ   ΟΥΡΑΝΙΑ         ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ32    Γ΄ Αθηνών                                                                                                                              

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΠΕ32    Ημαθία                                                                                                                                   

ΠΑΣΠΑΛΑΚΗ    ΟΛΥΜΠΙΑ        ΠΕ32    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ  ΑΓΛΑΙΑ            ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ            ΕΥΓΕΝΙΑ           ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΠΑΝΑΚΟΥΛΙΑ  ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ32    Ηράκλειο                                                                                                                                

ΡΑΧΙΩΤΗ          ΣΜΑΡΑΓΔΑ      ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΤΡΙΤΑΚΗ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΠΕ32    Α΄ Πειραιά                                                                                                                              

ΓΕΛΕΓΕΝΗ-ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ         ΕΡΙΓΟΝΗ-ΑΝΝΑ           ΠΕ32    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ         ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΠΕ32    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΥ           ΙΩΑΝΝΑ           ΠΕ32    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ         ΧΑΡΙΕΤ-ΘΕΟΔΩΡΑ       ΠΕ32    Αχαΐα                                                                                                                          

ΚΑΤΙΟΥ            ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ     ΠΕ32    Ιωαννίνων                                                                                                                              

ΚΑΛΑΜΑΤΑ     ΑΙΜΙΛΙΑ           ΠΕ32    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΝΤΟΥΓΙΑ          ΕΛΠΙΣ   ΠΕ32    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΤΣΙΛΛΕΡ           ΑΝΤΩΝΙΟΣ       ΠΕ32    Δυτ. Αττικής                                                                                                                           

ΘΕΟΔΩΡΟΥ     ΤΑΤΙΑΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ       ΠΕ32    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΓΟΖΑΔΙΝΟΥ     ΜΑΡΙΑ ΠΕ32    Κυκλάδες                                                                                                                                

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ        ΑΜΑΛΙΑ           ΠΕ32    Γρεβενά                                                                                                                                  

ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ32    Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΦΑΝΕΛΗ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΠΕ32    Α΄ Λέσβου                                                                                                                              

ΜΑΤΣΑΚΙΔΟΥ  ΣΕΒΑΣΤΗ          ΠΕ32    Αιτωλοακαρνανία                                                                                                                               

ΔΑΦΝΟΥ         ΝΙΚΟΛΕΤΑ       ΠΕ32    Λασίθι                                                                                                                        

ΒΟΡΒΗ            ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΠΕ32    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΚΟΚΚΑΛΗ        ΑΓΓΕΛΙΚΗ         ΠΕ32    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΜΥΛΩΝΑΚΗ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΒΗΘΛΕΕΜ   ΠΕ32    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΦΥΤΙΛΑΚΟΣ     ΘΕΟΔΩΡΟΣ     ΠΕ32    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ        ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ      ΠΕ32    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ     ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΠΕ32    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ        ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΙΩΣΗΦΙΝΑ   ΠΕ32    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΕΛΕΝΗ ΠΕ32    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΕ32    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

ΝΤΟΛΚΟΣ        ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΠΕ32    Δωδεκάνησα                                                                                                                          

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Προηγούμενο Επόμενο »

Συνδρομητική Υπηρεσία

διαβάστε την ελευθερία online

Ηλεκτρονικό Αρχείο Εφημερίδας


Σύνδεση Εγγραφή

Πρωτοσέλιδο εφημερίδας

Δείτε όλα τα πρωτοσέλιδα της εφημερίδας

Ψιθυριστά

Ο καιρός στη Λάρισα

Διαφημίσεις

AYTOKINHTODROMOS AIGAIOY
ΕΔΑ ΘΕΣΣ
INTERCOMM FOODS
ΜΙΚΕΛ
Μείνε μαζί μας
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
CHIPITA
ASKLHPIEIO

Η "Ελευθερία", ήταν από τις πρώτες εφημερίδες που σηματοδότησε την παρουσία της στο Internet, μ' ένα ολοκληρωμένο site.

Facebook Twitter Youtube

 

Θεσσαλικές Επιλογές

 sel ejofyllo karfitsa 1