Εντονο το ενδιαφέρον για τις τοπικές κοινότητες

ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ

Δημοσίευση: 08 Μαϊ 2019 22:10

Πολύ μεγάλο είναι το ενδιαφέρον των Λαρισαίων για τις δημοτικές εκλογές, ειδικά στις τοπικές κοινότητες, όπου ανάλογα με τον αριθμό των κατοίκων θα συγκροτηθούν αντίστοιχα τοπικά συμβούλια. Εκατοντάδες είναι οι συνδυασμοί που ρίχνονται στην εκλογική μάχη, ενώ πολλοί είναι και οι υποψήφιοι που διεκδικούν μόνοι τους την προεδρία του χωριού τους, όταν αυτό έχει κάτω από 300 κατοίκους.

Σήμερα η «Ε» δημοσιεύει κι άλλα ονόματα υποψηφίων από τους Δήμους Κιλελέρ, Αγιάς, Τεμπών και Φαρσάλων.

*ΔΗΜΟΣ ΚΙΛΕΛΕΡ

ΑΓΝΑΝΤΕΡΗ

Θεόδωρος Ι. Σκρίμπας

ΜΕΓ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ: Συνδυασμός «Ομόνοια»: Δέσποινα Καμηλούδη, Στέργιος Καρανικόλας, Παναγιώτης Κυρούδης, Ευαγγελία Χριστοδούλου, Δήμος Βλαΐδης, Δήμητρα Γκανούδη, Πετρούλα Σκρίμπα.

ΔΟΞΑΡΑ: Ευάγγελος Κωσταβάρας.

*ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΟΤΑΜΙΑ: Αθανάσιος Μπιμπίκος

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ: Στον συνδυασμό «Ρέτσιανη»: Καλλιόπη Πέτρου

ΚΑΡΙΤΣΑ:

-Συνδυασμός «Για την Καρίτσα»: Δημήτρης Αλβανός, Βασιλική Οικονόμου, Στέλιος Οικονόμου, Αθανάσιος Παπαοικονόμου, Αικατερίνη Τάκαλου, Νέστορας Ψαρράς

-Συνδυασμός «Καρίτσα – Νέα Πορεία»: Βασίλειος Τσακνής, Τριαντάφυλλος Βαβδινάς, Μαρία Βαρδάτσιου, Εμμανουήλ Γκατζάς, Σταύρος Τσόκανος, Βάγια Φούνταρη

ΚΑΣΤΡΙ ΑΓΙΑΣ: Νικόλαος Κολοβός

ΝΕΡΟΜΥΛΟΙ: Θεόδωρος Μόσχος

ΣΚΛΗΘΡΟ: Κωνσταντίνος Χουτζιούμης, Χρήστος Τζίκας

ΕΛΑΦΟΣ : Πέτρος Κωνσταντός

*ΔΗΜΟΣ ΤΕΜΠΩΝ

ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΣ: Γιώργος Μπανός

ΣΠΗΛΙΑ: Νικόλαος Σελήνης.

ΙΤΕΑ: Βλαχοστέργιος Γεώργιος

ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ: Καραμανές Νικόλαος

* ΔΗΜΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΚΑΤΩΧΩΡΙ: Συνδυασμός «Νέα Γενιά Μπροστά»: Βασίλης Βασιλόπουλος, Χρήστος – Χρυσοβαλάντης Δημακόπουλος, Δέσποινα Ζέα, Βασιλική Μόκα, Γιώργος Μπαμπαλέτσος, Δάφνη Ντόβα, Ιωάννης Πατσιούρας, Αντώνιος Υφαντής.

ΝΑΡΘΑΚΙ: «Ενωτική Κίνηση Ναρθακίου»: Ηλίας Βαρελας, Τριανταφυλλιά Λιάγγα, Νικόλαος Λιαπόπουλος, Αρετή Τράκα, Κωνσταντίνος Τσαλαφούτας

ΝΕΡΑΙΔΑ: Απόστολος Μαλιαχώβας

ΡΕΥΜΑΤΙΑ: Νικόλαος Αγγελόπουλος

ΠΟΛΥΔΑΜΕΙΟ: Κωνσταντίνος Βούλγαρης

ΚΑΤΩ ΒΑΣΙΛΙΚΑ: Σωτήρης Νάνης

ΔΙΛΟΦΟΣ: Ιωάννα Κουτσογιάννη, Κωνσταντίνος Μπουλούτσος

ΣΚΟΠΙΑ: Ευάγγελος Καραπέτσας

ΒΑΜΒΑΚΟΥ: Συνδυασμός «Δυναμική Ανανέωση»: Ιωάννα Δρόσου, Νικηδώρα Καλοπήτα, Γιώργος Κόκκινος, Γεωργία Ντίκα, Βασίλειος Ξυνολαλάς, Θωμάς Φουτζόπουλος

ΕΥΥΔΡΙΟ: Συνδυασμός «Ανάπτυξη Δημιουργία Προοπτική»: Σοφοκλής Πατοσόγλου, Βασίλης Γούναρης, Χρήστος Καρνάβας, Μαρία Κουκουτή, Γεώργιος Παυλόπουλος, Αντιγόνη – Χρυσούλα Σακελλαρίου

ΥΠΕΡΕΙΑ: Συνδυασμός «Ενιπέας»: Βασίλειος Ευθυμιόπουλος, Απόστολος Κλιάφας, Κωνσταντίνος Κλιάφας, Ευαγγελία Λαμπονίκου, Σωτηρία Νταρανά

ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΥΔΡΙΟ:

-Συνδυασμός «Συμμαχία Πολιτών»: Γεώργιος Αποστολακόπουλος, Αγορίτσα Αστάρα Γκίκα, Ελένη Θανοπούλου, Σωτήριος Καλαμπόκας, Ευάγγελος Κυρίτσης

-Συνδυασμός «Μαρίνος Αντύπας»: Νικόλαος Γούσιος, Ελένη Γκούνη – Καραντάκη, Άννα Ζητούνη, Σάββας Ποιμενίδης, Σπύρος Τσιτσικλής

ΔΕΝΔΡΑ: Χρυσοβαλάντης Τσιτσόπουλος

ΣΚΟΤΟΥΣΑ: Συνδυασμός «Πολυδάμαντας»: Γεώργιος Αποστολίδης, Κωνσταντίνα Μανίκα, Χαράλαμπος Μαουσίδης, Δημήτρης Μπρέλλας, Ελένη Παπακωνσταντίνου, Αθανάσιος Φιλίππου

ΣΙΤΟΧΩΡΟ: Συνδυασμός «Σιτόχωρο Ξανά»: Αχιλλέας Αποστόλου, Χρήστος Κατσανάκης, Ιωάννης Λιακόπουλος, Κωνσταντία Μαγαλίου, Χριστίνα Πουλαράκη

ΕΡΕΤΡΙΑ: Συνδυασμός «Ενωμένη Ερέτρια»: Χρήστος Θάνος, Μαρίνα Κατσαρού, Κωνσταντία Κουτσοκέρα, Ευάγγελος Μακρής, Κωνσταντίνος Μαλλιαχόβας

ΔΑΣΟΛΟΦΟΣ: Ζήσης Αρσενόπουλος

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ «ΛΑ.ΣΥ.»

Η «Λαϊκή Συσπείρωση» ανακοίνωσε χθες τα ονόματα των υποψηφίων τοπικών συμβούλων που αποτελούν τους συνδυασμούς της, στις εκλογές για τις τοπικές κοινότητες των περιφερειακών δήμων νομού Λάρισας. Πιο συγκεκριμένα:

*ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ

- ΑΓΙΑ: ΑΣΓΟΥΔΑΚΗ – ΚΩΣΤΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ), ΓΩΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, ΚΟΤΣΙΜΠΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ), ΜΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΣΙΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

- ΣΚΗΤΗ: ΓΚΑΛΑΦΑΓΚΑ– ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΖΩΗ (ΖΕΤΑ), ΓΡΙΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΠΑΝΩΒΛΕΠΗΣ ΤΑΚΗΣ, ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΦΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

*ΔΗΜΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

- ΤΥΡΝΑΒΟΣ: ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ, ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ - ΚΑΛΑΜΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ, ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΟΥΤΑΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, ΜΠΑΡΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΝΤΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ, ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΙΟΥΖΙΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΕΑ – ΠΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΣΑΠΑΝΙΚΑ - ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ, ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

- ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ: ΔΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ – ΜΑΡΙΑ, ΜΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΝΟΥΣΙΑ – ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,

ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΑΛΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ, ΤΖΟΥΡΓΚΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΤΡΙΠΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ

- ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙ: ΚΟΥΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΚΡΙΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΝΤΙΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΠΕΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΙΟΥΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΤΣΙΡΟΝΙΚΟΥ – ΚΟΥΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

- ΒΡΥΟΤΟΠΟΣ: ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΟΛΥΜΠΙΑ, ΤΣΙΝΤΖΗΛΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

- ΔΑΜΑΣΙ: ΔΟΥΛΗ – ΖΟΡΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ, ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΖΑΡΑ ΡΩΞΑΝΗ

- ΔΕΛΕΡΙΑ: ΓΚΟΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ, ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΘΕΟΚΛΙΑ, ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

- ΔΕΝΔΡΑ: ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΑΜΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΒΑΪΟΣ, ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ – ΚΟΥΒΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ), ΤΣΙΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

- ΡΟΔΙΑ: ΓΚΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ, ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

* ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

- ΕΛΑΣΣΟΝΑ: ΒΑΡΘΟΛΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΒΑΡΣΑΜΗ ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ, ΒΙΤΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,

ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΖΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΑΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΚΑΨΗΣ ΖΗΣΗΣ, ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΝΤΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΨΩΜΙΑΔΟΥ - ΚΟΥΝΑΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

- ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ: ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΒΙΤΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΓΚΙΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΓΚΙΑΤΟΥ ΧΑΪΔΩ (ΧΑΡΑ), ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ, ΖΗΒΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ, ΝΟΥΣΙΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ, ΝΤΑΜΑΝΗ – ΑΔΑΜΟΥΛΑ ΧΡΥΣΗ, ΠΑΔΙΩΤΗ – ΜΑΝΤΖΩΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ), ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

- ΓΑΛΑΝΟΒΡΥΣΗ: ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΝΤΙΝΑ – ΣΥΜΙΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΣΙΔΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

- ΔΟΛΙΧΗ: ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ, ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

- ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ: ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΑΨΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΝΤΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΡΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΤΣΙΝΙΚΟΥ ΡΕΒΕΚΑ

- ΚΑΛΛΙΘΕΑ: ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΓΚΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΟΤΖΙΑΕΡΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΧΑΛΚΙΔΟΥ – ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

- ΚΑΡΥΑ: ΚΑΚΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΕΛΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ, ΤΑΣΙΟΥ – ΔΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

- ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΣ: ΖΙΑΚΟΥ – ΦΟΥΡΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΖΩΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

- ΜΗΛΕΑ: ΒΑΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΩ, ΓΚΙΑΤΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ, ΚΑΡΡΑΣ ΘΩΜΑΣ, ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

- ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ – ΚΑΡΑΦΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΚΟΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΧΑΤΖΕΪΠΙΔΟΥ – ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

- ΠΡΑΙΤΩΡΙ: ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ – ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ, ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

- ΠΥΘΙΟ: ΚΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΚΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΚΑΤΣΙΑΜΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΕΛΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΑΚΙΣΤΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ

- ΣΤΕΦΑΝΟΒΟΥΝΟ: ΑΒΡΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΚΑΤΣΑΡΙΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΦΩΤΙΑΔΟΥ – ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

*ΔΗΜΟΣ ΚΙΛΕΛΕΡ

- ΝΙΚΑΙΑ: ΒΕΛΙΟΥΛΗ ΑΛΕΞΙΑ, ΓΚΕΡΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΚΑΤΣΑΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΥ - ΣΩΤΗΡΟΥΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

- ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ: ΚΑΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΣΟΦΙΑ, ΜΠΙΜΠΙΛΗΣ ΒΑΪΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΤΕΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

- ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ:ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΛΚΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ, ΜΠΟΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΑΤΑΪ – ΔΗΜΑΚΗ ΚΛΑΥΔΙΑ, ΤΑΚΟΥΛΑ – ΤΖΑΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ

- ΓΑΛΗΝΗ: ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΙΛΙΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

- ΓΛΑΥΚΗ: ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΟΥΤΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΣΒΕΡΚΟΥΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

- ΟΜΟΡΦΟΧΩΡΙ: ΒΑΛΑΣΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ, ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΠΛΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΣΠΗΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

- ΧΑΛΚΗ: ΑΛΕΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΓΟΤΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΜΑΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ.

* ΔΗΜΟΣ ΤΕΜΠΩΝ

- ΓΟΝΝΟΙ: ΓΚΕΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΟΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

- ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗ: ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΟΛΥΖΑ – ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ

--------------

Τα ονόματα της «Ε»

ΣΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΦΥΛΛΟ

Τόσο στο χθεσινό ρεπορτάζ της «Ε» όσο και στο σημερινό, δημοσιεύονται ονόματα υποψηφίων και συνδυασμών που αποτελούν προϊόν δημοσιογραφικής εργασίας και έχουν συλλεχθεί ένα – ένα. Όλα τα ονόματα ισχύουν αλλά υπάρχει το ενδεχόμενο σε κάποιες κοινότητες να λείπουν και μερικά ονόματα ή συνδυασμοί, τα οποία ακόμα δεν έγιναν γνωστά στους δημοσιογράφους του ρεπορτάζ.

Οφείλουμε να διευκρινίσουμε πως σε καμία περίπτωση αυτά τα ρεπορτάζ δεν αποτελούν (και ούτε θέλουν να το κάνουν) τα επίσημα έγγραφα για την εκλογική διαδικασία. Τον ρόλο αυτό έχει αναλάβει με ιδιαίτερη προσοχή το Πρωτοδικείο Λάρισας, και το Σάββατο θα γίνει η επίσημη ανακήρυξη όλων των υποψηφίων.

Αυτά προς αποφυγή παρεξηγήσεων…

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Προηγούμενο Επόμενο »

Συνδρομητική Υπηρεσία

διαβάστε την ελευθερία online

Ηλεκτρονικό Αρχείο Εφημερίδας


Σύνδεση Εγγραφή

Πρωτοσέλιδο εφημερίδας

Δείτε όλα τα πρωτοσέλιδα της εφημερίδας

Ψιθυριστά

Ο καιρός στη Λάρισα

Διαφημίσεις

ΕΔΑ ΘΕΣΣ
INTERCOMM FOODS
Μείνε μαζί μας
keuea

Η "Ελευθερία", ήταν από τις πρώτες εφημερίδες που σηματοδότησε την παρουσία της στο Internet, μ' ένα ολοκληρωμένο site.

Facebook Twitter Youtube

 

Θεσσαλικές Επιλογές

 sel ejofyllo karfitsa 1