Αύριο Κυριακή ψηφίζουν οι μηχανικοί

ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΟ ΤΕΕ

Δημοσίευση: 02 Νοε 2019 22:00

Στις κάλπες προσέρχονται αύριο Κυριακή 3 Νοεμβρίου και οι Λαρισαίοι μηχανικοί προκειμένου να ψηφίσουν για την ανάδειξη των τοπικών και κεντρικών οργάνων διοίκησης του Τεχνικού Επιμελητηρίου για την επόμενη τριετία. Δικαίωμα ψήφου στη Λάρισα έχουν περίπου 2.200 μέλη του ΤΕΕ, στα γραφεία του οποίου οι κάλπες θα είναι ανοιχτές από 8 το πρωί μέχρι τις 7 το βράδυ.

Έξι παρατάξεις, η Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών, η Αριστερή Ριζοσπαστική Συσπείρωση Μηχανικών, η Δημοκρατική Συμπαράταξη Μηχανικών (ΔΗ.ΣΥ.Μ), η Περιβάλλουσα Θεσσαλών Μηχανικών, οι Ενεργοί Μηχανικοί και η Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών (Δ.Κ.Μ), συνολικά 178 υποψήφιοι μηχανικοί, θα διεκδικήσουν την εκλογή τους στα περιφερειακά όργανα, ήτοι στην 60μελή Αντιπροσωπεία και στο 5μελές Πειθαρχικό Συμβούλιο του Περιφερειακού Τμήματος Κεντρικής και Δυτικής Θεσσαλίας του ΤΕΕ. Το οποίο μαζί με τους μηχανικούς Τρικάλων και Καρδίτσας αριθμεί σχεδόν 4.000 μέλη.

Επιπλέον 58 μηχανικοί της περιοχής, μετέχουν ως υποψήφιοι στα πανελλαδικά ψηφοδέλτια 11 παρατάξεων διεκδικώντας τις 6 έδρες της κεντρικής Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ που αντιστοιχούν στο Τμήμα Κ&Δ Θεσσαλίας. Σημειωτέο ότι η Κεντρική Αντιπροσωπεία, η λεγόμενη και ‘’Βουλή του ΤΕΕ’’, απαρτίζεται από 155 μέλη που εκλέγονται ανά την Επικράτεια από τους 107.500 μηχανικούς μέλη του ΤΕΕ.

Εκτός από τα τρία προαναφερθέντα όργανα του ΤΕΕ, οι μηχανικοί θα ψηφίσουν και σε κάλπες για τις Επιστημονικές Επιτροπές Ειδικότητας και το Ανώτατο Πειθαρχικό Συμβούλιο. Ο καθένας τους δηλαδή θα βρεθεί μπροστά σε πέντε διαφορετικές κάλπες.

* Αντιπροσωπεία

Οι υποψήφιοι για την 60μελή Αντιπροσωπεία Π.Τ. Κεντρικής και Δυτικής Θεσσαλίας του ΤΕΕ, ανά παράταξη και νομό είναι (οι 34 της Αντιπροσωπείας εκλέγονται από Λάρισα, οι 11 από Καρδίτσα και οι 15 από τα Τρίκαλα):

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

- Λάρισα: ΓΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΗΛΙΑΣ, ΖΙΩΓΑΣ ΠΑΡΙΣ, ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΜΠΟΥΜΠΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΣΠΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ

- Τρίκαλα: ΝΤΟΥΒΛΗ ΚΛΕΟΝΗ, ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΝΤΟΥΡΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ, ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΤΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΕΡΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΒΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Καρδίτσα: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΑΪΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΑΚΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ, ΤΖΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

- Λάρισα: ΑΦΕΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΖΩΗ, ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ, ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΠΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ, ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΧΑΡΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

- Τρίκαλα: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

- Καρδίτσα: ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ( ΔΗ.ΣΥ.Μ.)

- Λάρισα: ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΗΛΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΡΑΪΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΜΠΑΚΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ, ΜΠΕΛΕΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ

- Καρδίτσα: ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΩΣΤΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΣΑ ΘΕΣΣΑΛΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

- Λάρισα: ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΓΚΟΝΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ, ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ, ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΛΑΧΑΝΑ ΖΩΗ, ΜΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ, ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ, ΝΕΣΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ, ΝΗΜΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΠΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΖΙΓΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ, ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΧΑΤΖΗΓΡΙΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

- Τρίκαλα: ΜΠΑΡΤΟΛΟΤΤΑ ΡΟΖΑ, ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ - ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

- Καρδίτσα: ΒΑΡΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΒΑΓΓΕΛΙΩ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

- Τρίκαλα: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΟΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΤΖΙΩΛΗ ΣΤΑΜΟΥΛΩ, ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΦΩΛΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.)

- Λάρισα: ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΓΙΑΚΟΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΓΚΑΝΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΓΚΕΡΛΙΩΤΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ, ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡ, ΚΑΤΣΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΚΕΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΛΑΪΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΛΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΑΡΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΠΑΓΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ, ΜΠΑΓΚΟΥΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΝΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ, ΝΤΑΓΙΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΠΛΑΚΕΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ, ΤΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΖΟΥΡΜΑΚΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΤΣΙΑΒΕ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ, ΤΣΙΤΣΙΦΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΧΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

- Τρίκαλα: ΚΑΚΚΑΒΑ ΣΟΦΙΑ, ΚΑΛΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΚΑΤΑΒΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ, ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΜΠΡΙΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΪΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

- Καρδίτσα: ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΜΑΡΘΑ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΠΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΝΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΠΑΠΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΡΗΣ, ΤΣΙΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

* Πειθαρχικό

Οι υποψήφιοι για το πενταμελές Πειθαρχικό Συμβούλιο είναι ανά παράταξη:

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ: ΓΚΕΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ, ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ( ΔΗ.ΣΥ.Μ.): ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΤΣΑΛΑΠΟΡΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΣΑ ΘΕΣΣΑΛΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ: ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ, ΜΙΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.): ΒΑΡΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΑΡΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΠΙΤΣΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ, ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ.

* Κεντρική Αντιπροσωπεία

Οι 58 τοπικοί υποψήφιοι για την Κεντρική Αντιπροσωπεία του ΤΕΕ, που διεκδικούν τις 6 θέσεις που αντιστοιχούν στο Τμήμα, είναι οι ακόλουθοι (το γράμμα δίπλα σε κάθε όνομα συμβολίζει την ειδικότητα του κάθε υποψηφίου-Πολιτικός, Αρχιτέκτονας, Μηχανολόγος, Χημικός, Ηλεκτρολόγος και Αγρονόμος Τοπογράφος μηχανικός αντίστοιχα):

#block TEE ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΝΕΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΖΩΗ A., ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ A., ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π., ΠΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A., ΠΟΡΤΕΣΗ ΣΤΕΛΑ A., ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π., ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Π.

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ (ΑΚΜΗ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ M.

ΑΡιστερή ΑΓωνιστική Ενωτική Συσπείρωση-ΑΡ.Α.Γ.Ε.Σ.

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΜΑΡΙΑ A., ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ Π.

Δ.Ε.Σ.Μη. (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ) ΕλΕΜ-ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ

ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Αγρ. Τ., ΛΑΧΑΝΑ ΖΩΗ Π., ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αγρ. Τ., ΖΙΩΓΑΣ ΠΑΡΙΣ Π., ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ηλκ., ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ H., ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Χ., ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π., ΝΤΟΥΡΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ A.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΠΑ.Μ.)

ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Π., ΛΙΑΠΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M., ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ H.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΣΥ.Μ.)

ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αγρ. Τ., ΜΠΑΚΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ Αγρ. Τ., ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Π., ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π., ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.

ΔΚΜ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΜΑΡΘΑ Αγρ. Τ., ΜΑΡΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΛΗΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π., ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π., ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π., ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ A., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μ.Π.Δ., ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π., ΤΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ H.

ΔΥΝΑ.ΜΗ.-ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Π., ΝΕΣΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ Π., ΝΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π., ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ (ΑΚΗΣ) Αγρ. Τ., ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΙΕΡΓΑΣΙΩΝ

ΑΡΓΥΡΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Χ., ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ.

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟ ΤΕΕ

ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π., ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αγρ. Τ., ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M., ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ A., ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ M., ΜΠΑΡΤΟΛΟΤΤΑ ΡΟΖΑ A., ΠΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π., ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A.

 

Ζ.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Προηγούμενο Επόμενο »

Συνδρομητική Υπηρεσία

διαβάστε την ελευθερία online

Ηλεκτρονικό Αρχείο Εφημερίδας


Σύνδεση Εγγραφή

Πρωτοσέλιδο εφημερίδας

Δείτε όλα τα πρωτοσέλιδα της εφημερίδας

Ψιθυριστά

Ο καιρός στη Λάρισα

Διαφημίσεις

FASHION CITY 15-10
PARKO TON EYXON
ΕΔΑ ΘΕΣΣ
INTERCOMM FOODS
Μείνε μαζί μας
keuea

Η "Ελευθερία", ήταν από τις πρώτες εφημερίδες που σηματοδότησε την παρουσία της στο Internet, μ' ένα ολοκληρωμένο site.

Facebook Twitter Youtube

 

Θεσσαλικές Επιλογές

 sel ejofyllo karfitsa 1