Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ DE TOX
(4η αγωνιστική)
Βλαχογιάννι- Αργυροπούλι 1-1
Πύρρος- Γόννοι 0-2
Γιάννουλη- Αμπελωνιακός 1-0
Παναγροτικός- Αβέρωφ 4-0
Δωτιέας- Αμπελιά 1-0
Αχιλλέας Φ.- Αστραπή 1-0
Μαυροβούνι- Φαλανιακός 0-2
Κιλελέρ- Δαμασιακός 2-0
Σμόλικας- Τσαριτσάνη 0-4
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(σε 4 αγώνες)
1. Φαλανιακός 14-0 12
2. Παναγροτικός 12-2 12
3. Αχιλλέας Φαρσάλων 9-0 12
4. Οικονόμος 11-3 12
5. Κιλελέρ 8-0 12
6. Δωτιέας Αγιάς 7-1 12
7. Δήμητρα Γιάννουλης 3-3 7
8. Αμπελιά 7-6 5
9. Μαυροβούνι 2-3 5
10. Αργυροπούλι 6-7 4
8. Αμπελιά 7-6 5
9. Μαυροβούνι 2-3 5
10. Αργυροπούλι 6-7 4
11. Γόννοι 3-8 3
12. Βλαχογιάννι 3-4 3
13. Δαμασιακός 3-12 1
14. Αμπελωνιακός 2-6 1
15. Σμόλικας 4-14 1
16. Νέα Πολιτεία 2-9 0
17. Αβέρωφ 0-10 0
18. Πύρρος 3-11 0
Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ (31/10, 15:00)
Αργυροπούλι - Γόννοι
Αμπελωνιακός - Βλαχογιάννι
Αβέρωφ - Πύρρος
Αμπελιά- Δήμητρα Γιάννουλης
Νέα Πολιτεία- Παναγροτικός
Φαλανιακός- Δωτιέας Αγιάς
Δαμασιακός - Αχιλλέας Φ.
Οικονόμος- Μαυροβούνι
Σμόλικας- Κιλελέρ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Δένδρα-Τύρναβος 2-3
Προμηθέας-ΑΕΛ 0-3
Δρυμός-Βαλανίδα (αναβολή)
Νεάπολη-Δασοχώρι 5-0
Ευαγγελισμός-Βερδικούσια 1-1
Ρεπό: Λαρισαϊκός
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(2η αγωνιστική):
1. Τύρναβος 7-4 6
2. Νεάπολη 7-1 6
3. Ευαγγελισμός 3-1 4
4. ΑΕΛ 5-2 4
5. Βαλανίδα 4-3 3
6. Δρυμός 2-2 1
7. Βερδικούσια 4-5 1
8. Προμηθέας 2-7 0
9. Λαρισαϊκός 1-2 0
10. Δασοχώρι 0-7 0
11. Δένδρα 2-3 0
*Δρυμός και Βαλανίδα έχουν ένα ματς λιγότερο.
Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
(Σάββατο 30/10, 16:00)
Τύρναβος-ΑΕΛ
Λαρισαϊκός-Δένδρα
Βαλανίδα -Προμηθέας
Ευαγγελισμός-Δρυμός
Βερδικούσια-Νεάπολη
Ρεπό: Δασοχώρι
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής Χάλκης-Συκούριο 1-1
Αιγάνη-Καλοχώρι 5-2
Πανιώνιος-Μαρμαρίνη 2-2
Μελισσοχώρι-Πυργετός 3-2
Μελιβοία-Γλαύκη 0-2
Ρεπό: Γαλήνη
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(2η αγωνιστική):
1. Γλαύκη 10-0 6
2. Μελισσοχώρι 4-2 6
3. Συκούριο 4-1 4
4. Μελιβοία 3-2 3
5. Αιγάνη 5-5 3
6. Καλοχώρι 4-5 3
7. Πανιώνιος 2-4 1
8. Μαρμαρίνη 2-10 1
9. Χάλκη 1-1 1
10. Γαλήνη 0-1 0
11. Πυργετός 2-6 0
Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
(Σάββατο 30/10, 16:00)
Συκούριο-Καλοχώρι
Γαλήνη-Χάλκη
Μαρμαρίνη- Αιγάνη
Μελιβοία-Πανιώνιος
Γλαύκη-Μελισσοχώρι
Ρεπό: Αναγέννηση Πυργετού
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ραχούλα-Χαλκιάδες 2-3
Ελευθεραί- Κουτσόχερο 2-2
Άγ. Ανάργυροι-Ανθούπολη 5-0
Πελασγιώτιδα-Ιπποκράτης 1-0
Ναρθάκι-Μάνδρα 2-2
Ρεπό: Υπέρεια
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(2η αγωνιστική)
1. Άγιοι Ανάργυροι 6-0 6
2. Ναρθάκι 4-3 4
3. Ελευθεραί 4-3 4
4. Υπέρεια 2-1 3
5. Χαλκιάδες 4-4 3
6. Πελασγιώτιδα 2-2 3
7. Ανθούπολη 4-4 2
8. Μάνδρα 4-4 2
9. Κουτσόχερο 2-3 1
10. Ιπποκράτης 1-3 0
11. Ραχούλα 2-3 0
Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
(Κυριακή 31/10, 15:00)
Χαλκιάδες- Κουτσόχερο
Υπέρεια-Ραχούλα
Ανθούπολη-Ελευθεραί
Ναρθάκι-Άγιοι Ανάργυροι
Μάνδρα-Πελασγιώτιδα
Ρεπό: Ιπποκράτης
Γ’ ΕΠΣΛ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομόνοια-Στεφανόβουνο
/Γαλανόβρυση 6-0
(Κυριακή 31/10, 15:00)
Καρυά-Λάρισα ‘88
Ακαδημία Τυρνάβου-Συκέα
Ακαδημία Ελασσόνας-Καλύβια
Ρεπό: Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
Η βαθμολογία
(1η αγωνιστική):
1. Ομόνοια 6-0 3
2. Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Ελασσόνας 5-0 3
3. Μεγάλο Ελ/χώρι 3-1 3
4. Ακαδημία Τυρνάβου 3-1 3
5. Λάρισα ’88 3-2 3
6. Συκέα 2-3 0
7. Καλύβια 1-3 0
8. Καρυά 1-3 0
9. Στεφανόβουνο/
Γαλανόβρυση 0-11 0
Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
(Κυριακή 7/11, 15:00)
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Μύτικας Καλυβίων
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου-Ομόνοια
ΑΟ Συκέας-Ακαδημία Ελασσόνας
Όλυμπος Καρυάς-Ακ. Τυρνάβου
Ρεπό Σ.Φ. Λάρισα ’88.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομορφοχώρι-Αμυγδαλή 1-2
Ελάτεια-Μαρίνος Αντύπας 3-0
Στόμιο-Αμπελόκηποι 4-2
Αετόλοφος-Χαραυγή 7-1
Νέο Περιβόλι-Τοξότης α.α. 0-3
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(2η αγωνιστική):
1. Ελάτεια 6-0 6
2. Στόμιο 8-5 6
3. Αμυγδαλή 5-3 6
4. Αμπελόκηποι 5-4 3
5. Μαρίνος Αντύπας 3-4 3
6. Αετόλοφος 9-4 3
7. Τοξότης 6-4 3
8. Ομορφοχώρι 2-5 0
9. Χαραυγή 1-10 0
*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.
Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
(Σάββατο 30/10, 16:00)
Μαρίνος Αντύπας-Αμυγδαλή
Τοξότης-Ελάτεια
Χαραυγή -Ομορφοχώρι
Αμπελοκήποι-Ν. Περιβόλι α.α. 3-0
Θερμαϊκός Στομίου-Αετόλοφος
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Μυραϊκός-Βούναινα 0-1
Διογένης-Αρμένιο 1-1
Τερψιθέα-Κρήνη α.α. 3-0
Ζάππειο-Βασιλή 1-2
Ρεπό: Ακαδημία Αχιλλέως
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(2η αγωνιστική):
1. Βασιλή 7-1 6
2. Τερψιθέα 7-1 6
3. Βούναινα 4-1 6
4. Αρμένιο 4-1 4
5. Διογένης 1-1 1
6. Ζάππειο 2-5 0
7. Ακαδημία Φ. 1-4 0
8. Μυραϊκός 0-4 0
9. Κρήνη 0-8 0
Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
(Σάββατο 30/10, 16:00)
Αρμένιο-Βούναινα
Ακαδ. Φαρσάλων-Διογένης
Θύελλα Βασιλή- Μυραϊκός
Μαχητής Τερψιθέας-Ζάππειο
Ρεπό: Κρήνη