Το Σάββατο 13 Οκτωβρίου θα ξεκινήσουν οι κατηγορίες Κ-12 και Κ-16 ενώ η πρεμιέρα για τα πρωταθλήματα των Κ-14 και Κ-13 έχει ορισθεί για τις 20 Οκτωβρίου.
Από την ΕΠΣΛ καλούνται όλες οι ομάδες να διεκπεραιώσουν το συντομότερο δυνατόν όλες τις εκκρεμότητές τους όσον αφορά στα δελτία, τις καταστάσεις υγείας και τις κάρτες πάγκου για την έναρξη των πρωταθλημάτων υποδομής.
Οι όμιλοι ανά ηλικιακή κατηγορία έχουν ως εξής:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
1ος Όμιλος
Ακαδημία Π.Ο.Ε.
Ακαδημία Τυρνάβου
Αμπελωνιακός
Φαλανιακός
Δόξα Βλαχογιαννίου
Πελασγιώτις (2)
Δαμασιακός
Ολύμπικ (2)
2ος Όμιλος
Αετός Μακρυχωρίου
Αστήρ Μελισσοχωρίου
Δωτιέας Αγιάς
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Ατρόμητοι Θύελλας (1)
Α.Ε.Λ. (1)
Προμηθέας
Δίας 2018 - Δάφνη Γλαύκης
3ος Όμιλος
Αστραπή Νέας Πολιτείας
Π.Α.Ο.Λ. Αβέρωφ
Αμπελόκηποι
Ατρόμητοι Θύελλας (2)
Πελασγιώτις (1)
Δήμητρα Γιάννουλης
Σμόλικας Φαλάνης
Ιπποκράτης
4ος Όμιλος
Αχιλλέας Φαρσάλων
Ανθούπολη
Απόλλων Λάρισας
Ηρακλής Λάρισας
Μπαράζ Πηνειός
Α.Ε.Λ. (2)
Λαρισαϊκός
Ολύμπικ (1)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ
1ος Όμιλος
Π.ΑΟ.Λ. Αβέρωφ (1)
Ακαδημία Τυρνάβου
Απόλλων Λάρισας
Ατρόμητοι Θύελλας (1)
Ηρακλής Λάρισας
Ολύμπικ
Νίκη Μιχαήλ (1)
Μπαράζ Πηνειός (1)
Μπαράζ Πηνειός (3)
2ος Όμιλος
Π.Α.Ο.Λ. Αβέρωφ (2)
Α.Ε.Λ.
Αναγέννηση Καλοχωρίου
Απόλλων Λάρισας (2)
Αστραπή Νέας Πολιτείας
Ατρόμητοι Θύελλας (2)
Κίσσαβος Συκουρίου
Ολυμπος Γόννων
Μπαράζ Πηνειός (2)
Νίκη Μιχαήλ (2)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-13
Π.Α.Ο.Λ. Αβέρωφ
Α.Ε.Λ.
Α.Ε.Λ. Κορασίδες
Π.Ο. Ελασσόνας
Ακαδημία Τυρνάβου
Αμπελόκηποι
Αμπελωνιακός
Απόλλων Λάρισας
Δωτιέας Αγιάς
Μπαράζ Πηνειός
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολύμπικ
Παναγροτικός
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
1ος Όμιλος
Ακαδημία Π.Ο.Ε.
Ακαδημία Τυρνάβου
Δαμασιακός
Νίκη Μιχαήλ
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Προοδευτική Βερδικούσιας
2ος Όμιλος
Δωτιέας Αγιάς
Ακαδημία Αγιάς 2018
Δίας 2018 - Δάφνη Γλαύκης
Αστραπή Νέας Πολιτείας
Ηρακλής Λάρισας
Π.Α.Ο.Λ. Αβέρωφ
Ατρόμητοι Θύελλα (2)
3ος Όμιλος
Ακαδημία Αχιλλέως
Προμηθέας
Α.Ε.Λ.
Ατρόμητοι Θύελλας (1)
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
Ανθούπολη
Αμπελόκηποι
4ος Όμιλος
Φαλανιακός
Δήμητρα Γιάννουλης
Ολύμπικ
Λαρισαϊκός
Απόλλων Λάρισας
Μπαράζ Πηνειός
Πελασγιώτις
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ
Νίκη Μιχαήλ (2)
Ηρακλής Λάρισας (2)
Κίσσαβος Συκουρίου (1)
Απόλλων Λάρισας (2)
Πελασγιώτις (2)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
1ος Όμιλος
Ακαδημία Π.Ο.Ε.
Ακαδημία Τυρνάβου
Φαλανιακός
Αμπελωνιακός
Τύρναβος 2005
Δόξα Βλαχογιαννίου
Δόξα Αργυροπουλίου
2ος Όμιλος
Δωτιέας Αγιάς
Α.Ε.Λ.
Προμηθέας
Αστήρ Μελισσοχωρίου
Αετός Μακρυχωρίου
Ατρόμητοι Θύελλας (1)
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
3ος Όμιλος
Αστραπή Νέας Πολιτείας (1)
Π.Α.Ο.Λ. Αβέρωφ
Νίκη Μιχαήλ
Αμπελόκηποι
Ατρόμητοι Θύελλας (2)
Πελασγιώτις
Δήμητρα Γιάννουλης
Σμόλικας Φαλάνης
4ος Όμιλος
Ακαδημία Αχιλλέως
Παναγροτικός
Αστραπή Νέας Πολιτείας (2)
Ανθούπολη
Απόλλων Λάρισας
Ηρακλής Λάρισας
Νεάπολη-Διογένης
Μπαράζ Πηνειός