ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΟΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.Π.(15.00)

Σήμερα το δεύτερο ημίχρονο

*Θα ξεκινήσει με 3-0 υπέρ των γηπεδούχων

Δημοσίευση: 20 Ιαν 2016 7:30

Σήμερα θα διεξαχθεί, στις 3 το απόγευμα, στην Ελασσόνα, το δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης ανάμεσα στον Π.Ο.Ε. και την Αστραπή Νέας Πολιτείας.

Το παιχνίδι που διεξήχθη στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής της Α΄τοπικής κατηγορίας διακόπηκε λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου στο ημίχρονο και ενώ ο ΠΟΕ προηγείτο με 3-0 στο σκορ.

Θα ξεκινήσει λοιπόν από το 46΄με τέρματα 3-0 υπέρ των γηπεδούχων και διαιτητής θα είναι η Μάχη Τσιοφλίκη.

Η διοίκηση της ελασσονίτικης ομάδας καλεί τους φιλάθλους για να παρακολουθήσουν τον αγώνα και ως κίνητρο δίνει στο ποσό των 10 ευρώ, το εισιτήριο και ένα καλαίσθητο ημερολόγιο του 2016.